Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Zrównam Doublelifta z ziemią – wywiad z Pigletem

W związku z ogromnym wzrostem popularności profesjonalnej sceny League of Legends gracze powoli przybierają postać celebrytów. Publiczność ma szansę zobaczyć zawodników nie tylko niesłychanie utalentowanych, ale również bardzo oddanych swojej grze i pasji. Seria wywiadów Beyond the Rift ma zamiar nieco przybliżyć sylwetki graczy od tej drugiej strony i pokazać kim naprawdę są ludzie siedzący po drugiej stronie ekranu. W tym przypadku naszym gościem będzie Chae Gwang-jin, czyli jeden z najpopularniejszych ADC na świecie grający pod nickiem Piglet.

Witaj, czy mógłbyś się przedstawić?

Cześć, jestem AD Carry Chae “Piglet” Gwang-jin.

Czego będzie ci najbardziej brakowało, wraz z opuszczeniem Korei?

Zdecydowanie najbardziej będę tęsknił za rodziną oraz przyjaciółmi. Są dla mnie naprawdę ważni i martwi mnie fakt, że nie będę w stanie się z nimi widywać.

Czego najbardziej nie możesz się doczekać w związku z przylotem do USA?

Nie mogę się doczekać, by zobaczyć jak wygląda tu środowisko pracy. Zastanawiam się również jak wyglądają różnice między Koreą, a Ameryką, pod względem harmonogramów zajęć oraz atmosfery panującej w trakcie ćwiczeń.

Gdy byłeś członkiem SKTelecom byłeś znany ze swojej pracowitości i wielogodzinnych treningów. Jak będzie wyglądała twoja rozpiska podczas pobytu w USA?

Myślę, że będzie ona jeszcze bardziej intensywna, niż podczas, gdy urzędowałem w Korei. Chcę udowodnić wszystkim to, jaki jestem dobry, a jedynym sposobem na osiągnięcie tego celu jest ciężki trening.

S3_Piglet-1

 

Jaki z nieobecnych dotychczas elementów masz nadzieję wnieść do składu Curse?

Mogę zapewnić, że wniosę wiele umiejętności i doświadczenia, których Curse brakowało przed moim przyjściem.

NA zdołało dotrzeć do ćwierćfinałów tegorocznych Mistrzostw Świata. Jak według ciebie ten region wypadnie w następnym sezonie?

Póki co biorę pod uwagę tylko i wyłącznie zajęcie pierwszego miejsca w NA LCS. Moim założeniem jest wystąpienie na mistrzostwach i zmierzenie się z Koreańczykami, by oczywiście następnie ich pokonać.

Jak z twojej perspektywy wyglądają ćwiczenia z innymi amerykańskimi zespołami? Jak wygląda kwestia duetów na dolnych liniach?

Hmm. Jestem podekscytowany na samą myśl o grze przeciwko jakiejkolwiek drużynie z Ameryki. Nie do końca wiem jak prezentuje się poziom tutejszych bot lane’ów, więc tym bardziej nie mogę się doczekać potyczki z którymkolwiek z nich.

Czy jest jakaś drużyna, z którą szczególnie chciałbyś się zmierzyć?

Myślę, że jest nią TSM. Słyszałem, że Bjergsen jest naprawdę świetny, jeśli chodzi o mechanikę.

Są jacyś Strzelcy przeciwko którym najbardziej chciałbyś stanąć twarzą w twarz?

Ze zniecierpliwieniem czekam na pojedynek z Doubleliftem, głównie dlatego, że nadal uważa się za najlepszego. Zamierzam zrównać go z ziemią i pokazać, kto tu jest numerem 1.

Jak według ciebie wygląda pozycja amerykańskich ADC w porównaniu z resztą świata?

Szczerze? Aktualny poziom umiejętności Strzelców wygląda następująco: Korea > Chiny > Europa > Ameryka. Jednak w związku z tym, że przyjechałem do USA mam nadzieję zmienić tę kolejność na: Ameryka > Korea > Chiny > Europa.

W jaki sposób zamierzasz się szybko nauczyć angielskiego, by wystarczająco dobrze rozumieć się ze swoimi partnerami z drużyny?

Przede wszystkim, zacznę naukę słownictwa, którego nie znam, poprzez wypisywanie i notowanie poszczególnych wyrazów. Wspólny język i brak bariery językowej to bardzo ważna kwestia w świecie League of Legends, więc będę uczył do granic moich możliwości, by jak najszybciej zredukować luki w komunikacji.

Masz jeszcze coś do powiedzenia na koniec?

Wiele moich fanów z Korei martwi się o mnie, jednak mi obecnie zależałoby bardziej na dopingu. Myślę, że bardzo by mi to pomogło. Jeżeli chodzi o fanów z Ameryki, to bardzo proszę o zaopiekowanie się mną! Wspierajcie mnie i dopingujcie, a ja obiecuję, że znów zostanę numerem jeden.

źródło: http://gaming.coolermaster.com/en/news/esport/255

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.