Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Cosplayerzy, odpalajcie maszyny do szycia!

Przestraszyliście nas swoimi kostiumami na Harrowing i pomogliście nam świętować Nowy Rok dziękikostiumom na Festyn Księżyca . Mamy ekscytujące plany na 2015 rok i jeszcze więcej konkursów cosplayowych. Możemy więc dać wam przedsmak tego, co planujemy, żebyście mogli wcześnie zacząć przygotowania!

Konkurs majowy: Przyjaźnie i waśnie

Wyzwanie: Zróbcie zdjęcie dwóch cosplayerów, które przedstawiają parę bohaterów walczących ze sobą lub bawiących się. Wszyscy bohaterowie i oficjalne skórki będą uwzględniani.

Konkurs lipcowy: Impreza na basenie!

Wyzwanie: Zróbcie dynamiczne zdjęcie inspirowane jednym z portretów, na którym widać, jak wszyscy dobrze się bawią na imprezie na basenie. Albo zbierzcie jak największą basenową grupę, z tyloma cosplayerami, iloma zdołacie! Upewnijcie się, że poznacie imię przywoływacza każdej osoby, która bierze udział! Zachęcamy do zaprojektowania własnych basenowych skórek dla ulubionego bohatera!

Wrzesień: MŚ i E-Sport

Wyzwanie: Wysyłajcie swoje zdjęcia inspirowane mistrzostwami lub e-sportem, wliczając w to (ale nie ograniczając się do): mistrzowskie skórki (Riven, Thresh, Shyvana), zwycięskie skórki (Jarvan, Janna, Elise, Morgana), e-sportowe skórki (Fnatic, TPA, SKT1) oraz skórkę Pretendentka Ahri. Możecie także stworzyć oryginalne projekty w oparciu o ulubionych bohaterów lub drużyny. Hecarim z Unicorns of Love? Czemu nie.

Grudzień: Zimowa Kolekcja

Wyzwanie: Prześlijcie zdjęcie swoich kostiumów inspirowanych zimą/świętami, niezależnie od tego, czy są to oficjalne skórki czy oryginalne projekty. Dodatkowe punkty dla tych, którzy stworzą interesujące, tematyczne tła!

Bliżej każdego z terminów podamy informację, która będzie zawierać szczegółowe zasady konkursu oraz linki do wysyłania zdjęć. W międzyczasie, zasady prawdopodobnie się nie zmienią w stosunku do poprzednich konkursów (z wyjątkiem bohaterów/skórek, które chcemy zobaczyć), więc możeciezapoznać się z nimi (pkt. 3-8) tutaj.

Stawka większa niż szycie!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.