Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Cosplayerzy, jesteście przyjaciółmi czy wrogami?

Runeterra to świat pełen starożytnych frakcji, a kolejne konflikty są pewne, jak to, że każdego dnia wzejdzie słońce. Gdy pojawiają się rywale, warto mieć u swego boku przyjaciół i sojuszników, którzy będą uważać na flanki i pomogą przechylić szalę zwycięstwa na twoją korzyść.

W ramach kolejnego konkursu cosplayowego chcemy zobaczyć, jak przedstawiacie relacje między bohaterami – przyjacielskie lub wrogie. Może być to Azir, który ściera się ze swoim niegdyś zaufanym doradcą Xerathem z powodu jego zdrady. Albo Ashe i Tryndamere spoglądający sobie w oczy tuż przed tym, jak rzucą się do walki.

Waszym celem jest zrobienie zdjęcia, które mogłoby wyglądać jak scena z filmu League of Legends – postarajcie się uchwycić osobowość bohatera dzięki odpowiedniej pozie oraz sposobie interakcji z innymi cosplayerami. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na scenę z przyjaciółmi czy wrogami (albo oboma!), nie możemy się doczekać waszych zdjęć!

Zasady zgłoszenia:

  1. Przyjmujemy cosplaye wszystkich bohaterów League of Legends, wliczając w to wszystkie oficjalne i fanowskie skórki. Stroje zaprojektowane oryginalnie trzeba zgłosić z przedstawiającą je grafiką.
  2. Na zdjęciu muszą znajdować się minimum dwie osoby, przedstawiające jeden z motywów tego konkursu: przyjaźń lub waśń. Poza powinna wyglądać naturalnie, jak scena z filmu.
  3. Kostium nie musi być specjalne stworzony na ten konkurs. Musisz być autorem znacznej jego części lub możesz skorzystać z pomocy przyjaciół/rodziny. Kostiumy kupione w sieciowych sklepach nie będą akceptowane.
  4. Zgłaszać należy zdjęcia osób noszących cały twój kostium (nie musisz to być konkretnie ty). Nie przyjmujemy zdjęć kostiumów na manekinach, zdjęć makijażu z motywem League of Legends lub fanowskich prac.
  5. Zgłoszenia będą oceniane na podstawie następujących kryteriów: dokładność kostiumu, wykonanie kostiumu oraz wysiłku włożonego w uchwycenie postaci ze zdjęcia. Edycja w Photoshopie jest dozwolona w przypadku lekkich poprawek i efektów specjalnych, ale unikajcie tworzenia cyfrowych kostiumów albo całkowitej zmiany tła.
  6. Możesz wysłać do trzech zdjęć kostiumu. Przyjmujemy zgłoszenia tylko w formacie .jpg lub .png; maksymalny rozmiar zdjęcia wynosi 5MB, a minimalne wymiary to 600 x 600px (im większe, tym lepsze!). Każde z tych trzech zdjęć może pojawić się na stronie leagueoflegends.com lub kontach twitterowych powiązanych z Riot Games.
  7. Trzeba dorzucić dodatkowe (czwarte) zdjęcie, aby dowieść, że kostium jest waszą własnością. Zdjęcie kawałka papieru z waszym imieniem przywoływacza obok elementów kostiumów wystarczy. Zdjęcie nie będzie opublikowane i służy tylko do weryfikacji zgłoszenia.
  8. Na koniec, zgłoszenie musi być zgodne z naszymi „Warunkami użytkowania”, więc pamiętajcie, że wasze zdjęcie nie może zawierać żadnego logo, reklam ani nazw produktów. Nie zapominajcie, że zdjęcie musi być odpowiednie dla graczy w każdym wieku: League posiada ograniczenie Teen, więc nic zbyt seksownego lub groteskowego!

Wysyłajcie swoje zdjęcia tutaj do 14 czerwca godziny 12:59 czasu polskiego. Po tym terminie wybierzemy naszych faworytów i udostępnimy galerię, w której będziecie mogli oglądać wszystkie fantastyczne zgłoszenia.

Jeżeli potrzebujecie inspiracji, możecie zobaczyć, co pokazywaliśmy w przeszłości, oglądającwcześniejsze konkursy cosplayowe. Chcecie zacząć już przygotowywać następny strój? Sprawdźcieharmonogram konkursów cosplayowych na 2015 rok!

Powodzenia i udanego szycia!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.