Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Concept art postaci z Shadow Isles

Podczas trwających właśnie włoskich targów noszących nazwę “Lucca Comics & Games” artyści pracujący na co dzień w Riot Games stworzyli concept art widmowej postaci pochodzącej z Shadow Isles. Stworzona przez nich grafika prezentuje się następująco:

Oczywiście jak tylko ten obraz pojawił się w sieci to gracze zaczęli spekulować iż postacią tą może być Fabulista/Kalista, o którym było w ostatnim czasie stosunkowo głośno (według innych teorii grafika ta miałaby przedstawiać skina do Mordekaisera). Jednak sprawa szybko została wyjaśniona przez jednego z pracowników Riotu, który przyznał iż przedstawiona postać nie jest żadnym projektem, nad którym trwałyby obecnie prace i została ona stworzona tylko na potrzebę wystąpienia Riotu na tejże imprezie. Oczywiście stanowisko to nie oznacza, że nigdy na Summoner’s Rift nie ujrzymy tak wyglądającego championa, gdyż niektóre z projektów przedstawionych w ten sposób po spotkaniu się z pozytywnym odzewem społeczności faktycznie zostały ukończone (za przykład może posłużyć wydany nie tak dawno skin “Dunkmaster Darius”).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.