Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

compLexity znowu w niepełnym składzie

compLexity w czwartym tygodniu NA LCS po raz kolejny nie będzie mogło skorzystać z usług swojego junglera Rama “Brokensharda” Djemala. Wszystko z powodu tego, że zawodnik nie załatwił jeszcze wszystkich spraw związanych z odnowieniem jego wizy.

Jak donosi jeden z właścicieli organizacji – Jason Bass, nadal nie wiadomo kiedy właściwie Brokenshard wróci do Ameryki gdyż obecnie załatwienia wszystkich formalności zależy już tylko od odpowiedzialnych za to urzędników.

Nieobecność tego zawodnika bardzo komplikuje i tak trudną sytuację compLexity (zajmuje ona obecnie ostatnie miejsce w LCS z wynikiem 2-6), które od pierwszego tygodnia nie miało jeszcze okazji wystąpić w pełnym składzie.

W nadchodzącej kolejce LCSa coL zmierzy się z Counter Logic Gaming (4 miejsce z wynikiem 5-3) i Team SoloMid (5 miejsce z wynikiem 4-4).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.