Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Complexity wymienia junglera

Przyczyną zmiany na pozycji junglera w przypadku Complexity, drużyny występującej w LCS NA jest nieco inny niż zwykle. W związku z przedłużającym się problemem wizowym zespół zdecydował się odsunąć od składu pochodzącego z Izraela Brokensharda.

Planowo absencja zawodnika była zaplanowana na dwa tygodnie, czyli ominął by on jedynie dwie kolejki. W rzeczywistości okazało się, że problemy związane z odnowieniem wizy przedłużyły ten okres do około miesiąca. Zajmujące ostatnie miejsce po 4 kolejkach i legitymujące się słabym bilansem 2-8 Complexity zdecydowało się na radykalny krok aby ustabilizować skład.

Nowym junglerem zespołu został Kevin “Kez” Jeon, który zastępował Brokensharda w dwóch poprzednich kolejkach. Jak widać nie tylko obniżka formy może pokrzyżować plany uczestnictwa w prestiżowym LCS.

Obecny skład Complexity.lol

NickImię i NazwiskoPozycja
USAWestriceJonathan NguyenTop
USAKezKevin JeonJungle
USAPR0LLYNeil HammadMid
USAROBERTxLEERobert LeeAD
USABubbadubRoyce NewcombSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.