Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Co obejrzeć? – Youtube part2

Witam w drugiej części “Co obejrzeć?”, czyli listy najciekawszych kanałów na Youtube związanych z League of Legends. Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze serią styczności zapraszamy do poprzedniego odcinka oraz do naszej ostatniej kompilacji filmików.

WQLFYSiv HD – kolejny bardzo popularny kanał. Tym razem jest on własnością Siv’a, który prezentuje społeczności niekonwencjonalne picki i zagrania, np. AD LeBlanc, AP Xin, Support Syndra itp. Trochę inny punkt widzenia połączony z poczuciem humoru.

xChinNinxChinNin – kolejny kanał z poradnikami, tym razem z ogroomną dawką humoru. Są one robione raczej dla rozrywki, niż dla samej edukacji, ale można coś przydatnego z nich wyciągnąć.

YackoobYackoob – w końcu jakiś polski producent. Główną serią na kanale jest “Z kamerą wśród noobów”, która przedstawia śmieszne akcje w ich 5-cioosobowym premade. Naprawdę warte obejrzenia, ponadczasowy humor.

mcr00sterDOTAMcRooster – na kanale głównie ukazuje się seria “This is why we hate”. Część z nich jest robiona na siłę, ale niektóre to prawdziwe arcydzieła. Warto również zwrócić uwagę na krótkie filmy z ciekawymi akcjami.

videogamedunkeyvideogamedunkey – jest on wyjątkowo niechlują osobą i nie ma playlist, więc jeśli chcecie zobaczyć jakieś filmy z LoLa musicie sobie poszukać w liście wszystkich. Zazwyczaj są one otagowane, więc łatwo rozpoznać. Zapewniam że warto 😉

TSirDiesAlotTsirDiesalot – kanał Dyrus’a z TSM. Gry ze streama, najfajniejsze momenty oraz okazjonalne vlogi.

LoLChampSeriesLoLChampSeries – kanał na którym znajdziemy większość meczów rozgrywanych w ramach cotygodniowej LOL Championship Series. Jeśli ominęliście streama to tutaj znajdziecie podsumowania oraz niektóre gry.

IPLLoLIPLLoL – informacje ze świata Ligi, rozgrywki z komentarzem oraz spora liczba filmów publicystycznych o LoLu.

cultofrazerRazers Academy – poradniki pro graczy o ich ulubionych championach. Część informacji jest przedawniona, ale sama mechanika się nie zmienia.

KaoSContingencyKaoSContingency – ukazuje się coraz mniej Lola, ale w ich archiwach jest ogromna ilość interesujących meczów, które można obejrzeć, jeśli ktoś strasznie się nudzi 😉

foxdropLoLFoxDropLoL – niedawno odkryty przeze mnie kanał, który zawiera sporo informacji i ciekawostek o graniu w jungli.

Seria “Zagrajmy w League of Legends” – jedyna polecana przeze mnie seria Gimpera. Gra zmieniła się diametralnie od tamtych czasów, ale najważniejsza jest rozrywka

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.