Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Co nowego na forum?

To już chyba pół roku minęło od momentu powstania naszego forum. Społeczność powoli się rozrasta, a różnorodnych pogadanek na temat gry powstaje coraz więcej… Kolejny już raz chcemy zaprezentować Wam tematy warte polecenia.

Aktualna sytuacja toplane

Niegdyś tak rzadko spotykany, teraz “król topa”. Darius, który szturmem podbił górną aleję i zawojował nawet na tegorocznych WCS, czego nikt wcześniej by się nie spodziewał. Jak według Was wygląda aktualna sytuacja na topie? Ten temat jest świetny dla osób, które chciałyby trochę ponarzekać na aktualnie królujące postacie na górnej alei.

LINK

Przedsezon 2016

Koniec sezonu już niedługo. Wkrótce rozpocznie się przedsezon 2016, a wraz z nim dodanych zostanie sporo nowości. Nie zabraknie zmian w marskmanach, co aktualnie jest chyba najciekawszym tematem. Czy Quinn ma szanse pojawić się w God Tierze?

LINK

Kogo kupić najlepiej?

Odwieczny dylemat, co jest lepsze. Kupić Talona czy Talona? Przecież obydwoje są świetni! Coś Ci się spodobało, ale w momencie, gdy po grze zabrakło Ci jednego IP zauważyłeś, że ktoś kozacko zagrał Riven i ty też tak chcesz? Którą postać pierwszą kupić? Odpowiedź znajdziecie w tym temacie.

LINK

Finał LoL WCS 2015

Finał? Super, zobaczę Fnatic… oh, to nie ten sezon… SKT jest drużyną, która już drugi raz zawalczy o tytuł mistrzów (i o kolejną serię skórek do postaci). Koreańska drużyna na koreańską drużynę, chyba nikt się tego nie spodziewał? Finał w sobotę. Kto wygra?

LINK

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.