Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Cloud9 rozszerza działalność

Znana z występów w amerykańskiej lidze League Championship Series, organizacja Cloud9 rozpoczyna swoją ekspansję na inne kontynenty. Pierwszym ich celem jest Europa. Wczoraj późnym wieczorem za pośrednictwem swojej strony internetowej ogłosili, że pozyskali obiecujący zespół, którego gracze pochodzą ze Starego Kontynentu. A jest nim nie kto inny, jak obecny TOP1 serwera WEST – Apples is Sour.

 

Nowa dywizja Cloud9 będzie reprezentowała organizację na europejskich turniejach. Oficjalna nazwa, pod którą będą występować to C9 HyperX EU. Pierwszy sprawdzian przed tymi utalentowanymi zawodnikami już wkrótce. Gracze wystartują bowiem w kwalifikacjach do ligi Challenger Series, wspieranej przez Coke Zero. Jak widać amerykańska organizacja wierzy, że jej nowemu nabytkowi uda się awansować.

 

Skład wygląda następująco:

  • Andrei “Odoamne” Pascu – Top Lane
  • Tritin “k0u” Lam – Jungle
  • Fabian “Febiven” Diepstraten – Mid Lane
  • Petter “Hjärnan” Freyschuss – AD Carry
  • Erih “Voidle” Sommermann – Support
  • Robin “Jed” Jedhammar – Menadżer
  • Charlie “Charlie” Lipsie – Analizator

Bez wątpienia najbardziej rozpoznawalnymi zawodnikami są Febiven oraz Voidle. Ten pierwszy przez pewien czas występował w MeetYourMakers jako rezerwowy. Rozegrał nawet kilka turniejów w zastępstwie za Czara. Ponadto przez wielu uważany jest za najlepszą Riven w Europie – grając głównie tym championem, udało mu się osiągnąć Challenger na serwerze WEST. Voidle to natomiast dobrze znany support, który czarował nas swoimi występami w Gambit Gaming, kiedy to Edward opuścił zespół.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.