Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Cloud 9 Eclipse z nowym junglerem, Dignitas z nowym subem


Ci którzy oglądali mecz polskiego Departed z Cloud 9 Eclipse (który odbył się 5 marca) mogli zauważyć, że w składzie C9 zabrakło ich dotychczasowego junglera (z którym grali w pierwszym splicie Challanger Series), którym był Tri Tin “k0u” Lam. Zamiast niego wczoraj zaprezentował się Dietrich “Ihazballz” Russmann. Okazuje się iż C9 zdecydowało się zakończyć współpracę z k0u (dlatego iż jest on za młody by grać w kwalifikacjach LCS, w które celuje obecnie ta drużyna). Na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy Ihaz zostanie oficjalnym członkiem C9 czy może drużyna zdecyduje się zatrudnić kogoś innego.


Tymczasem Team Dignitas zdecydował się zatrudnić kolejnego, czwartego już sub-a (tym razem na pozycję ADC), którym został Tony “Flappy Bearfish” Pham, który będzie prawdopodobnie łączył rolę suba w Dignitasie z rolą podstawowego ADC w nowym COGnitive Gaming.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.