Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

CLG z rezerwami w LCS, główny skład jedzie do Korei

Nowe informacje doszły do nas z obozu CLG. Ostatnie występy drużyny Counter Logic Gaming były zdecydowanie niezadowalające, dlatego kierownictwo zespołu rozważało wiele możliwości mających na celu poprawę sytuacji przed Mistrzostwami Świata .

Już od pewnego czasu wiedzieliśmy, że CLG nie będzie miało do dyspozycji Serapha, który musiał wrócić do Korei w celu odnowienia wizy. Mając na uwadze tę sytuację, zawodnicy i kierownictwo zespołu wspólnie podjęli decyzję wysłania całego zespołu do Korei na obóz z MonteCristo. Zespół będzie trenował, grając przeciwko koreańskim drużynom.

Niestety w związku z tym żaden z zawodników nie wystąpi w supertygodniu LCS. Zarząd zespołu nie martwi się tym – CLG ma już zapewnione miejsce w play-offach. Dodatkowo formacja opuszczając Amerykę już teraz ma cały dodatkowy tydzień na treningi, co jest niezwykle istotne, zważając na to jak mało czasu zostało. Granie przeciwko najlepszym zespołom na świecie oraz bliskość Monte, który będzie mógł właściwie kierować zespołem są celem tego przedsięwzięcia.

W związku z tym w superweeku wystąpi rezerwowe zestawienie drużyny w składzie:

Top – Nien

Jungle – ThinkCard

Mid – HotshotGG

ADC – Chaox

Support – Kon Kwon

Zastępstwo na topie i midzie było dość oczywiste. Nieco zaskakujący może być wybór Chaoxa, ale według zespołu był on najlepszą możliwą opcją. Mniej znani gracze: ThinkCard oraz Kon Kwon są wysoko sklasyfikowanymi Pretendentami w amerykańskiej drabince.

Wszystko zostało zorganizowane zgodnie z zasadami i za zgodą Riotu.

Drużyna liczy, że obóz pomoże zawodnikom i prosi fanów o dalsze wsparcie. Zespół wyjaśnia, że sukces na Mistrzostwach Świata jest priorytetem organizacji i jemu podporządkowuje wszystkie działania.

Jak na całą sprawę zareagował Riot? Sprawdźcie sami:

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.