Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

CLG rozpoczyna rekrutację i oficjalnie zatrudnia Scarrę

W ostatnich tygodniach składy wielu drużyn uległy zmianom. Nie inaczej stało się z CLG. Po odejściu Montecristo wielu widziało Scarrę w roli jego następcy. Tak też się stało, Counter Logic Gaming oficjalnie obwieściło, że William “Scarra” Li został został nowym trenerem.

Scarra trenerem

Po tym jak poprzedni trener – Christopher “Montecristo” Mykkles opuścił szeregi CLG, obwieszczoo, że jego miejsce zajmie były kapitan Diggnitas i zarazem ich główny trener – Scarra. Jest on jednym z najstarszych weteranów na profesjonalnej scenie League of Legends. William posiada masę doświadczenia, jest przy tym osobą dojrzałą i rozsądną, więc na pewno będzie olbrzymim wsparciem dla graczy. Dochodzi do tego kwestia podzielności uwagi pomiędzy inne projekty, w które był zaangażowany poprzedni trener. Scarra takowych aktualnie nie prowadzi, więc będzie o wiele bardziej dostępny.

Poniżej możecie obejrzeć Vloga Scarry, w którym przedstawia swoje plany względem drużyny.

Comely w szeregach CLG

Wraz ze Scarrą oraz Tonym “Zikzem” Grayem trenowaniem zajmie się jeszcze jedna osoba szerzej znana jako Comely. Jest on znany głównie z prowadzenia na Twitterze konta DrunkScarra oraz z roli asystenta trenera w Dignitas, gdzie pracował wraz ze Scarrą i Mylixią. Konkretna rola Comely’ego nie jest jak na razie znana, można jednak sugerować się tym co robił w Dignitas, zajmował się tam głównie kwestią komunikacji zespołu oraz macro strategią.

Rekrutacja

Obecnie CLG prowadzi otwartą rekrutację na pozycję Midlanera oraz Junglera. Obecny gracz CLG, Link również weźmie w niej udział, przy czym Scarra zapowiedział, że będzie on oceniany surowiej niż pozostali gracze. Oczekuje się od niego, że ma być o ligę lepszy niż jego konkurenci, co nie jest zbytnim zaskoczeniem.

Tak prezentuje się podanie o przyjęcie do składu:

Kandydat musi:

  • Mieć ukończoną szkołę średnią.
  • Mieć status Challengera na soloQ lub posiadać doświadczenie w kwestii profesjonalnych rozgrywek [LCS, OGN, Coke, itd].
  • Spełniać warunki potrzebne do gry w LCS.
Poniżej znajduje się podanie, które należy wypełnić i wysłać wraz z mailem na tryout@clgaming.net.
[Role] Name | IGN
An example would be: [Mid] George Georgallidis | HotshotGG
Name:
Age:
IGNs:
History: 
What is your history with League?
Describe any other game and/or competitive experience.
Style: 
How would you describe yourself as a player?
What are your three strongest champions and why?
Team:
Why do you want to be a part of CLG?
What value can you bring to the team in comparison to other applicants?
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.