Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Chromatyczne zestawy 1.1

Każdy z graczy ma swoje ulubione skórki, a Barwy dodają więcej stylu, który jeszcze bardziej pogłębi więź z danym bohaterem. Teraz wracają z ulepszoną grafiką, ceną i w pakietach, aby pozwolić na kolorową personalizację najczęściej używanych skórek.

NOWE ZESTAWY CHROMATYCZNE

Arcade Miss Fortune

Zed Burzowego Ostrza

Xin Zhao z Walczących Królestw

Yasuo w samo południeKróliczek Teemo

NOWOŚCI

KUPOWANIE POJEDYNCZO

(Częściowo) rozbijamy zestawy. Wybieraj ulubione Barwy do kupienia pojedynczo lub zdobądź je wszystkie dzięki atrakcyjnym cenowo pakietom.

Zakup w pakiecie=Obniżka

UDOSKONALONA PALETA KOLORÓW

Schematy kolorystyczne Barw są bardziej charakterystyczne, dynamiczne i zróżnicowane. Niektóre Barwy ozdobione są specjalnymi wzorami, które nadają im więcej stylu.

WCZEŚNIEJ

TERAZ

SPRZEDAŻ ZA PZ

Nowe zestawy chromatyczne będą pojawiać się co miesiąc i będą dostępne do kupienia za PZ po pięciu miesiącach od premiery. Skorzystaj z odbywających się dwa razy w roku sprzedaży za PZ i zdobądź pełną paletę dla swojej ulubionej skórki w cenie 2000 PZ za Barwę.

Premiera                                                            Promocja RP                                                                             Sprzedaż za PZ

PROMOCJE RP

Chromatyczne zestawy są teraz częścią wczesnych obniżek. Tak jak skórki, chromatyczne zestawy dołączają do wczesnych obniżek po upływie 4 do 6 miesięcy od premiery. Ich cena wynosi 195 RP za sztukę. Będziemy z wyprzedzeniem publikować listę chromatycznych zestawów, które pojawią się na promocji, tak jak robimy to z bohaterami i skórkami.

FAQ

DLACZEGO RIOT DOKONAŁ ZMIAN W ZESTAWACH CHROMATYCZNYCH?

Stworzyliśmy zestawy chromatyczne, by dostarczyć graczom więcej sposobów na personalizację znanej już zawartości League of Legends. Uwagi użytkowników pokazały nam jednak, że nasze pierwsze podejście do tematu nie było do końca udane. Przez kilka miesięcy zastanawialiśmy się, jak moglibyśmy ulepszyć zestawy chromatyczne i podjęliśmy w tym celu pewne kroki.

W JAKI SPOSÓB WYBRANO SKÓRKI, DO KTÓRYCH POWSTAŁY ZESTAWY CHROMATYCZNE?
Staraliśmy się wyselekcjonować skórki, które podobają się graczom, a jednocześnie posiadają pewien potencjał stylistyczny w zakresie kombinacji kolorów i tekstur. Jeśli uznaliśmy, że dana skórka jest wystarczająco popularna i wyglądałaby dobrze w wersji chromatycznej – rozpoczynaliśmy nad nią prace.
JAK MOGĘ KUPIĆ BARWY ZA PZ?
Dwa razy do roku odbywają się wyprzedaże Barw, podczas których można je kupić za PZ. Cena jednej wynosi wtedy 2000 PZ.
CZY POJAWI SIĘ WIĘCEJ ZESTAWÓW CHROMATYCZNYCH?
Tak. Mamy w planach stworzenie jeszcze więcej zestawów chromatycznych. Bądź na bieżąco!
CZY ROBICIE JE ZAMIAST NOWYCH SKÓREK?
Nie! Będziemy tworzyć zarówno nowe skórki, jak i zestawy chromatyczne.
CZY KUPOWANIE BARW W PAKIETACH BĘDZIE TAŃSZE NIŻ POJEDYNCZO?
Tak. Pakiety zawierają Barwy dla pojedynczej skórki i różnią się rozmiarem – im większy pakiet, tym większa zniżka.

ZNIŻKI NA PAKIETY CHROMATYCZNE
WIELKOŚĆ PAKIETUCENA ZA BARWĘŁĄCZNA CENA PAKIETU
3195 RP585 RP
4195 RP780 RP
5195 RP975 RP
6185 RP1110 RP
7175 RP1225 RP
8165 RP1320 RP
9155 RP1395 RP
10145 RP1450 RP
JAK MOGĘ ZOBACZYĆ WSZYSTKIE AKTUALNIE DOSTĘPNE BARWY?
Wszystkie Barwy można znaleźć w Sklepie, w zakładce „Chromatyczne zestawy” sekcji „Skórki”.
CZY MOGĘ WYSYŁAĆ BARWY W PREZENCIE? CO Z TAJEMNICZYMI PREZENTAMI?
Tak! Teraz możesz bezpośrednio wysyłać Barwy w prezencie znajomym. Wystarczy kliknąć „Odblokuj znajomemu skórkę” w „Prezentach” i wybrać Barwę. Nie są jeszcze dostępne w ramach Tajemniczych Prezentów, ale nie wykluczamy pojawienia się tej możliwości w przyszłości. Cena Tajemniczych Prezentów w RP jest wyższa od pojedynczej Barwy, co mogłoby się wydać niesprawiedliwe.
CZY POWSTANIE WIĘCEJ ZESTAWÓW CHROMATYCZNYCH DLA PODSTAWOWYCH SKÓREK BOHATERÓW?
Chwilowo skupiamy się na tworzeniu zestawów chromatycznych, które zwiększą jakość rozgrywki dzięki dalszej personalizacji posiadanych już przez graczy i lubianych elementów. Skórki tworzą więź z twoimi ulubionymi bohaterami, a Barwy idą o krok dalej tworząc więź z ulubionymi skórkami. Możesz wybrać istniejące zestawy chromatyczne dla podstawowych skórek, ale w tym momencie nie planujemy stworzenia ich więcej.
JAK MOGĘ ZWRÓCIĆ BARWY?
Możesz dokonać zwrotu pojedynczych Barw, otwierając zakładkę „Konto” w Sklepie, a następnie przechodząc do „Historii zakupów” i używając przycisku „Zwrot”. Jak ze wszystkimi przedmiotami zawartymi w zestawach, Barwy zakupione w pakietach nie mogą zostać zwrócone.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.