Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Chiński oddział Riotu zapowiada nową skórkę

Na chińskich stronach społecznościowych League of Legends zamieszczono w ostatnim czasie tajemniczą grafikę, która najpewniej jest zapowiedzią nowej skórki (lub skórek), których premiery doczekamy się patchu 7.19. Wspomniany obrazek prezentuje się następująco:

https://i.redd.it/bvnorwyyf0lz.jpg

Z racji na nie do końca jasny przekaz grafiki póki co co dokładnie ma ona zapowiadać, jednak na podstawie wyglądu przedstawionego na niej miecza większość osób przypuszcza, że obrazek ten zwiastuje premierę nowej skórki dla Shena. Jednak o tym czy przypuszczenia te okażą się ostatecznie trafione dowiemy się zapewne dopiero za dwa-trzy dni kiedy to rozpoczną się przygotowania do wydania wspomnianej już aktualizacji 7.19.

źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/6z72qf/a_new_skin_for_shen_confirmed_by_china/ https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/6z6nxx/new_wuxia_theme_skins_teaser_from_china_lol/

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.