Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Chaox rozstaje się z Coast

Team Coast oficjalnie dzisiaj poinformował, że były gracz TSM’u – Shan “Chaox” Huang pełniący dotychczas rolę trenera opuszcza drużynę i organizację. 

Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu obie strony były zadowolone z dotychczasowej współpracy, jednak Chaox nadal pragnie zaistnieć jako gracz na e-sportowej scenie i z tego powodu chce się w pełni poświęcić graniu soloQ i poszukiwaniu nowej drużyny. Zawodnik ten nie wyklucza, że pewnego dnia ponownie zostanie trenerem jednak jest to raczej melodia przyszłości.

Można zastanawiać się jak brak Chaoxa wpłynie na Coast, które przecież tak dobrze radziło sobie dotychczas w rozgrywkach NA Challenger Series- wygrali oni pierwszą część tych rozgrywek, a w drugiej pewnie przeszli do półfinałów, które rozegrane zostaną wraz z nadchodzącym tygodniem LCS.NA, jednak zarówno przedstawiciele organizacji jak i były już trener drużyny wierzą, że team ten jest przygotowany na walkę o miejsce w amerykańskiej edycji LCS.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.