Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Chaox nie będzie grał dla Curse Academy

Niektórzy z was mogli zauważyć, że ekipa Curse Academy (która zakwalifikowała się do NA CS) oficjalnie zgłosiła do rozgrywek dwóch ADC. W drużynie tej zabrakło jednak miejsca dla Shana “Chaoxa” Huanga, który przez długi czas był typowany na najpoważniejszego kandydata na to miejsce (zagrał w kilku rankedach teamowych CA, a w dodatku przez długi czas grał duoQ z Bunny Fufuu).

Sam zainteresowany na swoim streamie wyraźnie stwierdził, że takowa decyzja pochodzi od Brandona “Saintviciousa” DiMarco , z którym to Chaox delikatnie rzecz ujmując niespecjalnie się lubi. Według wersji Shana dobrze się on zaprezentował podczas krótkich testów w drużynie, po których jednak Saintvicious wyjechał na krótkie wakacje (w czasie jego absencji Chaox prawie cały czas grał duoQ z Bunny Fufuu), po których oznajmił on Huangowi, że na podstawie analizy jego gier z soloQ zdecydowali się sięgnąć po innych zawodników.

Obecnie w barwach Curse Academy na pozycję ADC zgłoszeni są: Joshua “Impactful” Alan Mabrey (były gracz compLexity.Red), a także zawodnik kryjący się pod pseudonimem “Xpecake” (to on właśnie grał z drużyną podczas turnieju kwalifikacyjnego do Challanger Series).

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.