Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Challenger Series – drużyna Ocelote’a walczy o półfinał

Po wczorajszym zdecydowanym zwycięstwie Ninjas in Pyjamas nad Unicorns of Love, dzisiaj zostanie rozegrany kolejny ćwierćfinał, który wyłoni przeciwnika NiPu w następnej rundzie.

Gamers2 na czele ze swoim charyzmatycznym kapitanem zmierzy się z Shantao Macht Wau. W drodze do top8 amatorskiej sceny G2 gładko pokonało Balkan Bears oraz Heavy Botlane. Natomiast SMW w swojej niełatwej drodze do ćwierćfinałów Challenger Series pokonało Megabulbajebutronozordy oraz NoMercy.

Drabinka Challenger Series – źródło lolesports.com

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest oczywiście zespół Ocelota, który bez jakichkolwiek problemów dotarł do tej fazy rozgrywek. Najmocniejszym punktem przeciwników jest ich AD Carry, który pokazał solidną formę w poprzednich pojedynkach grając Jinx. Ze względu na to, postać ta może zostać wybanowana przez G2. Z drugiej strony mamy plejadę gwiazd amatorskiej sceny. Jeżeli faworyci nie popełnią poważnych błędów powinni wygrać ten pojedynek. W kolejnej rundzie czeka już zdecydowanie cięższy przeciwnik o ile nie najcięższy, czyli nowa drużyna Alex_Icha.

Spotkanie będziemy mogli obejrzeć na oficjalnym streamie Riotu tuż po dzisiejszych rozgrywkach LCS, czyli w okolicach godziny 22.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.