Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Burza na twitterze po meczu Curse vs. C9

Na pewno zastanawialiście się kiedyś, jakie są reakcje graczy po zakończonej rozgrywce. Jak cieszą się po zwycięstwach? A jak reagują na porażki? Zawodowi gracze też są przecież ludźmi, a nie dobrze zaprogramowanymi robotami. W tym tygodniu postanowiliśmy przybliżyć wam komentarze i opinie profesjonalnych zawodników na temat arcyciekawego starcia pomiędzy Teamem Curse i Cloud 9, który to mecz przysporzył wszystkim e-sportowym kibicom wiele emocji.

Team Curseslk

Komentarze Team Curse

Curse nie było zadowolone z wyniku tego starcia, bo przez większość czasu miało przewagę, niemniej zaakceptowało porażkę i doceniło klasę przeciwnika.

Cloud 9gg

Komentarze Cloud 9

Travis pyta

Także Travis Gafford, dziennikarz onGamers postanowił przeprowadzić wywiad z Haiem. Oto kilka najciekawszych kwestii z tej rozmowy. Na wstępie warto zauważyć, że Travis jest dość niekonwencjonalnym żurnalistą, często żartuje wraz ze swoimi rozmówcami, dzięki czemu przeprowadzane przez niego wywiady są dość specyficzne i lekkie w odbiorze.

Travis: Zagraliście absurdalną grę z Curse. Opowiedz o niej.

Hai: Więc… Gra była dość interesująca, ponieważ grając przeciwko Yasuo nie możesz dać mu się sfeedować, to była moja wina, zagrałem ten mecz dosyć słabo… A później, w ostatniej bitwie, nie wiem jak Sneaky przeżył, ale przeżył i wygrał nam tę walkę, więc “GG dude”. Udało nam się zwyciężyć.

Travis: Wyglądało na to, że to Curse wygra, ale jednak to Wam udało się zwyciężyć. Ten mecz pod tym względem bardzo przypominał pojedynek LMQ-CLG. Myślisz, że faktycznie wygraliście to spotkanie dzięki zachowaniu Sneaky’ego w ostatniej walce?

Hai: O tak. Sneaky sprawił, że udało nam się wygrać tę bitwę, a potem cały mecz. Więc… Boże błogosław Sneaky’ego.

Travis: Tydzień dziewiąty udowodnił, że wracacie do formy po ciężkim początku sezonu?

Hai: Mamy jeszcze wiele pracy przed sobą, że wrócić na pozycję, na której byliśmy przedtem.

Travis: Czy masz jakieś plany po LCSie?

Hai: Tak, zamierzam namówić tego gościa, Travisa do pójścia wraz ze mną na test i dołączenie do MESY. On nie za bardzo chce iść, nie wiem dlaczego…

Cały wywiad możecie obejrzeć tutaj: Rozmowa Travisa z Haiem

 

Rywale, dziennikarze i widzowie

Komentarze niezależnych

Z komentarzy członków innych drużyn można wyczytać jak interesujący i wyrównany był to mecz.

Komentarze niezależnych 2

Wielu profesjonalnych graczy ogląda spotkania swoich rywali i często komentuje zmagania.

Komentarze niezależnych 3

Jak można zauważyć w powyższych wypowiedziach większość ludzi związanych z rozgrywkami LCS była pod wrażeniem niesamowitej gry Sneaky’ego.

Skróty z meczu możecie zobaczyć tutaj: Curse vs Cloud 9 w skrócie.

A jeśli jesteście zainteresowani obejrzeniem całego spotkania to zapraszamy tutaj: Curse vs Cloud 9.

A na koniec, w ramach ciekawostki prezentujemy Wam:

  • zbiór krótkich filmików przestawiających rozmowy przed i w trakcie gier wewnątrz drużyn występujących w LCS: Sounds of The Game Compilation
  • oraz zbiór śmiesznych sytuacji z dziewiątego tygodnia europejskich i amerykańskich zmagań: Funny Moments LCS

 

Podobała Wam się taka forma opisu? Macie jakieś sugestie? Piszcie w komentarzach!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.