Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Brokenshard i SorenxD na dłużej w Copenhagen Wolves

Występująca w europejskiej edycji LCS drużyna Copenhagen Wolves oficjalnie ogłosiła, że w nadchodzącym 10 tygodniu najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie ponownie zobaczymy Rama “Brokensharda” Djemala i Sørena “SorenxD” Holdtema, którzy subowali w tym teamie także podczas poprzedniego tygodnia.

O ile zatrzymanie w CW sorenaXD nikogo nie powinno dziwić gdyż od początku nie było wiadomo przez jaki czas Viktor “cowTard” Stymne nie będzie w stanie bronić barw swojej obecnej drużyny, o tyle fakt zatrzymania w teamie Brokensharda jest znacznie bardziej zaskakujący. Już samo sięgnięcie po tego zawodnika było niespodzianką, gdyż nie podano przy tej decyzji powodu, dla którego w teamie zabrakło Karima “Airwaksa” Benghalii, który prezentował przyzwoity poziom w trakcie rozgrywek LCS.EU. Decyzja pozostawienia Izraelczyka w składzie na kolejny tydzień pozwala nam przypuszczać, że Airwaks został przesunięty na ławkę rezerwowych (zwłaszcza, że organizacja milczy na temat ewentualnego odejścia tego zawodnika z drużyny).

Podczas przedostatniego tygodnia LCS zajmujące obecnie przedostatnie miejsce Copenhagen Wolves (z bilansem 7-15) zmierzy się z trzecim Millenium (12-10) i pierwszym Alliance (16-6) i jeśli drużyna ta chce zakwalifikować się do nadchodzącej fazy playoff musi powalczyć z oboma przeciwnikami o zwycięstwo.

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.