Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Brak nowych specjalizacji i run w nowym sezonie?

Jak wielu z was zapewne zauważyło, Riot nie zapowiedział jeszcze żadnych zmian dotyczących specjalizacji jak i run. Czyżby szykowali wielką niespodziankę? Niestety prawda jest nieco mniej wesoła.

Jak dotąd jedyne wieści na temat specjalizacji dobiegły jedynie z oficjalnej strony LoLa.

Użytkownik Detris White zapytał o to, czy w nowym sezonie możemy spodziewać się nowej zawartości jeśli chodzi o specjalizacje i runy. Odpowiedział na to Rioter o pseudonimie Meddler.

Nie planujemy żadnych zmian związanych z runami i specjalizacjami w tym przed sezonie. Chcemy skupić się w tym czasie na innych kwestiach.

Nie oznacza to jednak, że ta sfera nie zostanie zmieniona. Wystarczy rzucić okiem na dalszą część dyskusji.

Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Wiem, że ekipa Riotu jest aktualnie bardzo zajęta w związku z nowym sezonem, jednak czy nie uważasz, że kwestia specjalizacji zasługuje na nieco uwagi gdy aktualne zadania zostaną zakończone?

Myślę, że zajmiemy się tym, gdy wypełnimy nasze obecne zadania. Zarówno runy jak i specjalizacje mają spory potencjał jeśli chodzi o rozwój. Najprawdopodobniej skupilibyśmy się na tym, co aktualnie im najbardziej doskwiera, czyli brakiem oryginalnych, ciekawych opcji oraz alternatywnych ścieżek rozbudowy.

Tyle ze strony Riotu, a co Wy sądzicie o aktualnych specjalizacjach i runach? Co byście zmienili w tym co jest już teraz (i dlaczego byłby to Runic Blessing)?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.