Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

BoxBox dołącza do Velocity eSports.

Velocity eSports.pngAmerykańska organizacja uformowana ponad miesiąc temu z zawodników Dirt Nap Gaming  przyjęła do swoich szeregów młodziutkiego Albert BoxBox Zheng’a jako sub’a. Posiadający azjatyckie korzenie szesnastolatek już wkrótce osiągnie wiek wymagany do gry w LCS. Jest to bardzo ważne ze względu na bardzo duże aspiracje drużyny związane z najbardziej prestiżową ligą League of Legends. 

 

 

 

Alex Ledoux czyli jeden z właścicieli organizacji Velocity eSports swoją decyzję o rekrutacji motywował ogromnym potencjałem oraz chęcią ukształtowania obiecującego zawodnika. Być może część z was kojarzy wspomnianego gracza z jego streama: http://www.twitch.tv/flosd
Najbliższy okres gracz spędzi nad poprawą indywidualnych umiejętności oraz pokazywaniu swoich gier na streamie.

Przypomnijmy, że Velocity eSports uzyskało awans do bezpośredniego turnieju kwalifikacyjnego do LCS NA zajmując drugie miejsce podczas Summer Promotion Qualifier i zgarniając 5000 $. Turniej był rozgrywany podczas MLG Dallas. (Turniej ten był odpowiednikiem rozgrywanego podczas LCS Lille, gdzie polski MYM uzyskał kwalifikacje).  Aspiracje drużyny ogromne, ale droga do zawodowstwa jest trudna, aczkolwiek widać potencjał, który pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Pierwsza piątka Velocity eSports:

NickImię i NazwiskoPozycja
USACrisCristian RosalesTop
USANk IncAndrew EricksonJungle
USAVilerozeJoseph BourassaMid
CanadafrommaplestreetAinslie WyllieAD
USAEvaniskusEvan StevensSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.