Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Bitwa o Frejlord

Razem z nowym patchem ruszył event, w którym do zdobycia jest jedna ikona z trzech wzorów. Kogo będziecie wspierać? Czy będzie to Ashe i prowadzeni przez nią Avarosanie? Sejuani z Zimowymi Szponami? A może dołączycie w szeregi Mroźnej Straży Lissandry? Ostatecznie opowiedzieć będziecie się mogli tylko po jednej ze stron konfliktu!

Podczas gdy inni toczą wojny, Ashe całymi dniami i nocami próbuje stworzyć jeden sojusz w krainie Freljord. Choć jej metody opierają się na pokojowych działaniach, wspiera ją potężna i oddana armia.

Ziemie pod władzą Sejuani są jałowe, ale mimo to jej plemię przeżywa dzięki swej sile i żądzy krwi. Zimowy Szpon złożony jest z bezwzględnych najeźdźców, którzy słabszym plemionom zabierają to, co potrzebne im jest, by przeżyć.

Świat zapomniał już o strasznym wrogu, który lata temu rządził Freljordem, a następnie po długiej i brutalnej bitwie został strącony do głębin Howling Abyss. Teraz, gdy ci ignoranci pogrążeni są we śnie, Lissandra planuje przywrócić chwałę swoim panom.

Podczas specjalnego eventy możemy zdobyć trzy darmowe ikonki profilu przywoływacza:

  • Aby odblokować ikonę na stałe, należy ustawić ją u Siebie na profilu i wygrać 10 gier nie zmieniając jej.
  • Odblokować możemy tylko jedną ikonę!
  • Jeśli odblokujecie najpierw jedną, a potem drugą, to ta druga zostanie a ta pierwsza zniknie.
  • Jeśli wygramy trzy gry na jednej ikonie i potem zmienimy na inną to będzie się to naliczało od nowa.
  • Liczą się zwycięstwa w trybach gry: Klasyczny, Dominion i ARAM.
  • Event trwa do 14 maja bieżącego roku.
  • Dodanie ikony do konta może trwać nawet 48 godzin od spełnienia wymagań.

 

Tak więc do dzieła przywoływacze !

Autorem wpisu jest Gal

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.