Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

BEST Gamers Tournament

BEST Gamers Tournament to turniej gier komputerowych organizowany przez Stowarzyszenie Studentów BEST. W dniach 12 – 13 kwietnia 2014 r. w Małej Auli Politechniki Warszawskiej będzie miał miejsce finał trzeciej edycji tego wydarzenia. Studenci z całej Polski zmierzą się w czterech grach: League of Legends, StarCraft II, Counter Strike 1.6 oraz FIFA 14.

Podczas samego wydarzenia przygotowanych będzie szereg atrakcji dla publiczności, między innymi: FunZone z konsolami do grania, streaming z gier prowadzony przez znanych komentatorów oraz konkursy z nagrodami. 9 marca zakończyły się zapisy na eliminacje do gry League of Legends. 17 marca natomiast ruszy na stronie możliwość zapisów do pozostałych gier.

Turniej, w skrócie nazywany BGT, jest jednym z nielicznych na arenie Polski rozgrywanym w trybie offline, gdzie organizatorzy zapewniają identyczny sprzęt dla każdego gracza. Pozwala to zachować równą konkurencję między uczestnikami i skupić się na ich umiejętnościach, a nie wydajności komputerów czy szybkości łącza internetowego. Szacowana liczba uczestników turnieju to ponad 250 osób oraz ponad 2500 widzów.

Zapisy odbywają się poprzez stronę internetową: www.BGT.net.pl

Istnieje jeszcze możliwość zapisania się do turnieju w Counter Strike oraz StarCrafta. Wszystkie osoby, które zapiszą się na FIFĘ14 będą automatycznie zapisane na listę rezerwową. Zapisy do LoL’a są już zamknięte. Obecnie trwają wewnętrzne kwalifikacje.

Wszelkie informacje można znaleźć na fanpage’u: www.facebook.com/BESTGamersTournament

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.