Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Bar of Legends w Poznaniu podczas IEM Cologne

Jako patron medialny chcielibyśmy zaprosić  wszystkich Poznaniaków oraz mieszkańców najbliższej okolicy Poznania na event związany z oglądaniem Intel Extreme Masters Cologne. Jest to kolejna świetna okazja do tego aby obejrzeć rozgrywki w większym gronie!

 

24 listopada Bar of Legends będzie gościł w sport barze Cooliozum znajdującym się pod adresem Święty Marcin 45. Od godziny 17:00 osoby pełnoletnie będą mogły za drobną opłatą 7 zł oglądać zmagania na najwyższym poziomie(w cenie wejściówki mamy jedno piwo gratis).

Na odwiedzających oprócz samych rozgrywek, które będzie można oglądać wygodnie w lożach na kilkunastu ekranach czekają  liczne konkursy. Wybrane mecze komentował będzie na żywo Filip “Warlord C” Mozol z portalu redbuff.pl Wszystkich zainteresowanych po więcej informacji odsyłamy na stronę wydarzenia.

Organizatorzy:
Jakub Perlik – główny organizator
Michał Popielas – obsługa imprezy
Kuba Serwin – grafika
Kamil Ostrowski – Public Relations. nr tel. 509268634,
email – ostroga1991@gmail.com
Filip Mozol – komentator

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.