Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Bany za pickowanie Karmy!?

 Na szczęście nie. Ale to, co przydarzyło się EdWardowi (Gambit Gaming, support), na pierwszy rzut oka tak wygląda. Rosjaninowi zbanowano Thresha, więc wybrał Karmę, zalockował ją… I sam został zbanowany! Jednak był to tylko zbieg okoliczności, prawdziwym powodem była sprawa w trybunale (5 gier, 10 reportów), za którą dostał trzydniowego bana(na – dopisek Soraka). Według niej Edward bardzo dużo flame’ował i trollował w swoich grach… Jednak po zapoznaniu się z czatem, wynikiem i innymi danymi doszedłem do wniosku, że ban ten był niesłuszny. Niestety trybunał działa coraz gorzej. Riot powinien to poprawić, ponieważ takich sytuacji jest więcej. A Edward wróci na swoje konto najpóźniej pod koniec weekendu.

 

Jeśli ktoś chce przeczytać czat z tych gier i zapoznać się z pozostałymi danymi z trybunału (po angielsku!), to zapraszam TUTAJ

Link do tematu na Reddicie

Wpis na Twitterze

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.