Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Azjatycki dream team? InSec i Zero dołączają do chińskiego Royal Club

Chińskiemu Star Horn Royal Club właśnie udało się pozyskać dwóch koreańskich graczy, chodzi mianowicie o Choia “inSeca” In-seoka i Yoona “Zero” Kyung-supa.

Obaj zawodnicy odeszli nie tak dawno z KT Rolster Bullets, co zwłaszcza w przypadku tego pierwszego, zaszokowało większość fanów. Pierwotnie gracze ci zamierzali znaleźć sobie drużynę w swojej ojczyźnie, jednak przegapili oni okres, w którym poszczególne drużyny się wzmacniały, co wymusiło na nich zmianę regionu. Gdyby nie przenieśli się do Chin, straciliby cały Summer Split, co zaprzepaściłoby im szansę na występ na Mistrzostwach Świata Sezonu 4.

Nowa drużyna inSeca nie prezentowała w ostatnim czasie najwyższego poziomu i potrzebna będzie prawdziwa metamorfoza by znalazło się dla niej miejsce na “Worldsach”. Koreańscy gracze mają wnieść do teamu powiew świeżości i pomóc im w osiągnięciu tego celu.

Skład drużyny na nadchodzący split najprawdopodobniej będzie się prezentować następująco (nie wiadomo jeszcze kogo zastąpią nowi zawodnicy i na jakiej pozycji będą występować):

ChinaYaoYao Yuan (姚远)Top
South KoreainSecChoi In-seok (최인석)Jungle
ChinaNctFeng Zhong-Hao (冯中豪)Mid
ChinaUziJian Zi-Hao (简自豪)AD
South KoreaZeroYoon Kyung-sub (윤경섭)Support
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.