Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Artystyczna transformacja Poppy

Poppy 7

Już wkrótce nadejdzie “czas młota”, jak to powiadał jeździec gryfa z gry WarCraft 3: Reign of Chaos.

Wraz z tym powiedzeniem, Riot Games wypuści najnowszą aktualizację do postaci, a mianowicie do wszystkim dobrze znanej yordlycy, Poppy. Wraz z nowym i innowacyjnym pakietem umiejętności, pojawi się też artystyczne odświeżenie fizycznych cech bohaterki. Z tej okazji postanowiłem wybrać, w moim mniemaniu, najlepsze plastyczne twory społeczności League of Legends, które mniej lub bardziej przedstawiają Poppy: Strażniczkę Młota.

1. Dragon Trainer Poppy – Monorirogue.

Pierwsza praca z tej serii nawiązuje do poprzedniego wpisu. Tutaj możemy zobaczyć Poppy w stylu, w którym spotkać możemy (na razie) jedynie Lulu i Tristanę. Szkoda, że to tylko fan art!

dragon_trainer_poppy_by_monorirogue-d9i6a5h

2. Taric’s turn.

Następna praca jest już w formie komiksu (będzie takich sporo na tej liście). Kontrastujące ze sobą panele, pokazują radość Poppy z bycia kolejną odświeżoną postacią i mroczne spojrzenie Tarica, które sugeruje, iż jego klejnoty nie są już takie piękne.

 

12241765_1079377822080765_1245063305133566176_n

 

3. New Friend (nazwa własna).

Oglądając kolejną pracę, można zauważyć zupełnie inna kreskę, a także o wiele bardziej syntetyczne kolory. Również część bohaterów (jak i graczy), będzie tęsknić za starą Poppy, a inni no cóż, nie rozpoznawać.

66hxEM4

4. Poppy – Witeleyth

Ten obrazek jest trochę z innej beczki, gdyż jest rysunkiem. Artysta bardziej się skupił na ruchach i dynamizmie postaci niż na kolorach.

poppy_league_of_legends_by_whiteleyth-d9hy5um

 5. Poppy – nerfnow.com

Kolejny komiks, tym razem jednak w standardowych barwach dla tego gatunku rysowniczego. Widać inspiracje z świata Looney Toons.

2713

 6. Operacja

Ta praca jest całkiem podobna do wcześniejszej, jednakże tu Poppy jest w otoczeniu Shena, Akali i Kennena. Każdy z nich w swojej odpowiedniej medycznej skórce.

5c81ceccadf62982627e9a9b24c9662b

 7. Poppy Rework – Shishiilol

Ostatnia praca znacznie się wyróżnia. Artysta nadał jej naprawdę “fantastyczną” oprawę, a laserowe kolory i tło idealnie tworzą unikatową atmosferę.

poppy_rework_by_shishiilol-d9hymw4

W moim mniemaniu najlepszą pracą jest czwarta, ponieważ uwielbiam dynamizm w rysunkach i obrazach. A wam, która praca się najbardziej spodobała? Dajcie znać w komentarzach i powodzenia na Summoner’s Rift!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.