Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Arcade Boss World zakończy się za trzy dni

Arcade Boss World zakończy się za trzy dni, więc nie przegapcie okazji, by walczyć w misjach dostępnych tylko podczas tego wydarzenia i zdobyć ekskluzywne nagrody. Tutaj dowiecie się więcej.

Podczas Arcade Boss World możecie:

Wypełniać misje, aby zdobywać bilety: Wypełnijcie pierwszą misję Złoczyńcy rządzą!, by rozpocząć przygodę. Każdy może ukończyć pierwsze dwie serie misji, natomiast Przepustka do lochu zapewnia dostęp do trzech ostatnich serii. Misje wygasną o 8:59 CEST 25.08.2017 r.

Wymieniać bilety na ekskluzywne łupy: W kasie wymienicie zdobyte bilety na ikony i kule dostępne tylko podczas tego wydarzenia. Po zakończeniu Arcade Boss World o 8:59 CEST 25.08.2017 r. będziecie mieli czas do 8:59 CEST 12.09.2017 r., by wymienić pozostałe bilety na nagrody. Jeżeli nie wymienicie biletów do tego czasu, znikną.

Kontynuować grę z Przepustką do lochu: Możecie kontynuować grę, wykonując codzienne misje, dodatkowe serie misji i zdobywając inne, ekskluzywne bonusy. Jeśli macie już Przepustkę do minilochu, jej koszt zostanie odjęty od kosztu pełnej Przepustki do lochu. Przepustki wygasną o 8:59 CEST 25.08.2017 r.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.