Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Arcade Blitzcrank?

Wielce prawdopodobne, że ruszyła właśnie akcja promocyjna nowej skórki do Blitzcranka. Podobnie jak i rok temu skórka związaną z serią Arcade reklamowa jest przez specyficzne akcje prezentowane przez Riot Games na ich oficjalnej stronie. W sierpniu poprzednich lat na serwery weszły skórki z serii Arcade – Arcade Hecarim, Arcade Sona i Arcade Miss Fortune. Dzisiaj Riot zdecydował się udostępnić pierwszą wskazówkę co do skina – stronę na której będziecie mogli zagrać w prostą grę: http://skins.eune.leagueoflegends.com/pl/gameover/.

Śmiech Blitzcranka oraz pojawiający się głos Final Boss Veigara sugerują, że kolejną skórkę dostanie właśnie Blitzcrank, który po pobycie na PBE ma szanse jeszcze w tym miesiącu zagościć na oficjalnych serwerach. Prawdopodobnie skórka będzie kosztować 1820 RP i będzie stworzona w podobnej konwencji jak właśnie Final Boss Veigar.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.