Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Annie w jungli

Ostatnio zauważyłem że Annie może grać w jungli, pozostało mi tylko sprawdzenie czy da radę zabić Blue wilki i Reda do 4 minut. Sprawdziłem i udało się to osiągnąć do 3 minuty i 40 sekundy. Sprawdzałem najróżniejsze zestawy specjalizacji, run, pierwszego kupionego itemu i pierwszej umiejętności. Czasem Annie nie dawała rady zabić nawet Blue.

W finalnej wersji wybrałem runy ad (Mam tam +9 pancerza, +12 odporności na magię(Można ją wymienić bo w jungli nie potrzebna.), +19% prędkości ataku (Przy pewnych zmianach będzie więcej ad i prędkości ataku ale to kiedyś zrobię.) i +5,7 obrażeń podstawowego ataku.), specjalizacje ap/jungle (21 pkt w normalne ap a reszta w obronę. (Hp i specjalizacja kolczasta zbroja.)), pierwszy item maczeta łowcy i pierwszy skill Q. (Q ma małe cd i dobry dmg.)

Trzeba również (tak jak ktoś nazwał to w komentarzu pod poradnikiem twisted fate’a w jungli) żonglować potworami. Czyli odchodzić na odpowiednią odległość żeby np. blue nie mógł atakować i zawrócił maksymalnie 4 razy (po piątym zaczyna regenerować hp) a my go w tym czasie atakujemy. Po zawróceniu przez niego 3/4 razy należy dać mu się zaatakować lub zestunować go (wtedy mi się resetował) a potem powtórzyć czynność. Pomoc kogoś z drużyny nie zaszkodzi. Wtedy będzie krótszy czas zabicia Blue wilków i Reda. Bez pomocy miałem 3:40 jeśli żonglowałem tylko blue, z pomocą drużyny było chyba poniżej 3:25.(Nie spojrzałem na licznik czasu wtedy.) Po zabiciu Reda konieczny jest powrót do bazy ponieważ zostaje około 100/200 hp.

Na drugim poziomie trzeba ulepszyć E i atakować wilki bez (Lub z jeśli nie zależy nam na czasie zabicia wszystkich trzech potworów wymienionych wcześniej.) żonglowania nimi.

Co o tym myślicie?

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.