Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Animacja Akali, Legal Legends – ujawniono nowe projekty z tegorocznego Thunderdome

Co roku Riot organizuje wydarzenie zwane Thunderdome, podczas którego małe zespoły w  krótkim okresie czasu starają się stworzyć projekty z różnych dziedzin związane w jakiś sposób z League of Legends.

W ostatnim czasie światło dzienne ujrzały dwa takie projekty stworzone podczas ostatniej edycji tego wydarzenia.Pierwszym zaprezentowanym projektem jest krótka animacja stworzona w stylu wydawanych co jakiś czas cinematiców, której główną bohaterką jest Akali. Samą animację zobaczyć możecie poniżej:

Natomiast drugim projektem jest mini-gra zwana “Legal Legends”, stworzona w konwencji dramatu sądowego, a co za tym idzie kojarząca się z grami z serii Ace Attorney.  Poniżej znaleźć możecie krótki materiał wideo prezentujący fragment z rozgrywki, a sama produkcja została udostępniona do pobrania pod tym linkiem.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.