Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Anexis zwyciezcą turnieju EMS

ESL Major Series Logo ESL Major Series Logo Wczoraj zapraszaliśmy Was do oglądania wielkiego finału turnieju ESL Major Series. Warto było oglądać widowisko, ponieważ w finale spotkały się dwie polskie drużyny – MYM oraz Anexis.

Finał rozgrywany był w formule BO3. Niestety pierwszy mecz rozczarował – został on bardzo szybko wygrany przez graczy MYMu, którzy niedawno awansowali do LCSu. W drugim meczu obserwowaliśmy całkowity zwrot sytuacji – to Anexis zdominowało przeciwnika, a MYM nie potrafił wrócić do gry. Trzecia gra była najdłuższa ze wszystkich i trwała ponad 50 minut. Punkt kulminacyjny nastąpił około 35 minuty, gdzie MYM został zniszczony w teamfighcie i nawet MYM Czaru nie był w stanie uratować ich od przegranej.

Mecz skończył się wynikiem 2:1 dla zespołu Anexis, któremu serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy przyszłych sukcesów.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.