Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Amazing w SHC

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce do występującego w LCS.EU Supa Hot Crew już wkrótce dołączy niemiecki jungler Maurice “Amazing” Stückenschneider, który znany może być głównie z występów w Team SoloMid (w LCS.NA czy na Mistrzostwach Świata sezonu 4) i w Copenhagen Wolves (w LCS.EU).

Tak przynajmniej twierdzi Ram “Brokenshard” Djemal pełniący obecnie rolę trenera w Gamers 2, który potwierdził wczoraj te doniesienia w jednej odpowiedzi zamieszczonych na swoim profilu na portalu ask.fm;cała sprawa po raz pierwszy poruszona została podczas 5 odcinka “First Blooda”, a wczoraj Brokenshard jedynie stwierdził, że cała sprawa jest już właściwie potwierdzona.

Jeśli te doniesienia faktycznie są prawdziwe to Supa Hot Crew będzie musiało załatać jeszcze tylko jedną lukę w swoim składzie przed rozpoczęciem nadchodzącego splitu. Przypomnijmy w przerwie pomiędzy sezonami team ten obok junglera Matthewa “Impalera” Taylora opuścił także support Raymond “kaSing” Tsang. Jeśli chodzi o zastępstwo dla tego drugiego to od dłuższego czasu spekuluje się, że w jego miejsce do rosteru miałby przyjść były zawodnik takich drużyn jak Lemondogs czy Ninjas in Pyjamas –  Alfonso “mithy” Aguirre Rodriguez, jednak to czy dołączy on do jakiejkolwiek drużyny jest raczej uzależnione od tego jaką decyzję podejmie Riot odnośnie jego bana.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.