Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Amazing odchodzi z TSM i wraca do europy

Dzisiaj oficjalnie poinformowano, że niemiecki jungler Maurice “Amazing” Stückenschneider postanowił rozstać się z amerykańskim Team SoloMid i wrócić do Europy. Amazing będzie sobie teraz szukał drużyny, z którą mógłby występować w europejskiej części LCS i wydaje się, że stanie się on dość łakomym kąskiem dla wielu teamów występujących w tych rozgrywkach.

Jak możemy wyczytać w oficjalnym oświadczeniu decyzję o opuszczeniu szeregów TSM-u mimo udanego sezonu podjął sam Amazing, gdyż pragnie on wrócić do swojej ojczyzny i grać w LCS.EU gdzie to będzie blisko swojej rodziny i przyjaciół.

W Team SoloMid nie ustalono jeszcze jaki zawodnik będzie występował w podstawowym rosterze drużyny w czasie trwania nadchodzącego splitu LCS.NA. Włodarze drużyny zapowiadają, że testy na nowego junglera rozpoczną się 20 Października i pod uwagę mają być zarówno utalentowani gracze z Challengera jak i zawodnicy, którzy dawniej mieli okazję występować w amerykańskiej edycji LCS. Przypomnijmy jako, że w składzie TSMu występują już dwaj zawodnicy nie pochodzący z Ameryki (Bjergsen pochodzi z Danii, a Lustboy z Korei) to drużyna ta przy wyborze nowego gracza będzie musiała się ograniczyć do osób pochodzących właśnie z Ameryki.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.