Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

All Stars LoL – informacje z dnia pierwszego

 Dzisiejszego dnia postanowiliśmy się skupić na ciekawostkach z rozgrywanych właśnie rozgrywek All Stars. Jeśli chcesz więc się dowiedzieć o upokorzeniu Amerykanów czy grze Doublelifta zajrzyj koniecznie do tego wpisu. Is that it?

W półfinale potyczek na bocie spotkali się Doublelift z CLG + Xpecial z TSMu oraz Mistake z TPS + Chawy z SGS. Był to jeden z najszybszych meczów w całych rozgrywkach – zakończył się on w niecałe dwie minuty (1:43 dokładnie). Chcemy przytoczyć tutaj reakcję Doublelifta po zakończeniu meczu, który wyraźnie nie dowierzał, że mecz już się zakończył. Całość możecie oberjzeć na filmiku poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=cLPtT1cS-s8Misaya o zespole amerykańskim

Na każdym live evencie zawsze pełno jest wywiadów, dodatkowego materiału i czasu by bliżej zapoznać się z opiniami graczy. O opinii graczy o amerykańskim zespole All-Stars wiele mówi poniższy fragment wywiadu:

Prowadzący: Co sądzisz o zespołach w All-Stars? Kto jest największym zagrożeniem?

Misaya: Niezaprzeczalnie zespół europejski i amerykański są najmocniejsze.

Misaya: Przepraszam, miałem na myśli koreański. Europejski i koreański są zdecydowanie najmocniejsze

.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.