Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Alex Ich zagra w RoX.KiS

Występujący obecnie w barwach Ninjas in Pyjamas rosyjski midlaner – Alexey “Alex Ich” Ichetovkin tymczasowo dołączy do swoich rodaków grających w RoX.KiS.

Wszystko spowodowane jest tym, że Alex musi obecnie przebywać w swojej ojczyźnie w oczekiwaniu na wizę, która umożliwi mu powrót do położonego w Szwecji gaming house’u NiP-u (z tego samego powodu zawodnik ten nie mógł wystąpić w jednym z turniejów rozgrywanych w ramach gamescomu).

Całą sytuację postanowiło wykorzystać właśnie RoX, które nie tak dawno pożegnało się z dotychczasowym mid lanerem – Romanem “Warhunterem” Irzaevem (gracz ten nie tak dawno napisał post, w którym oskarżał on zawodnika VP o używanie hacka podczas turnieju LAN)  i do tej pory nie udało się znaleźć na jego miejsce zastępstwa. Stąd wziął się właśnie pomysł skorzystania z pomocy Alexa (który grając z zawodnikami RoXu będzie mógł jednocześnie utrzymać formę) podczas zbliżającego się trzeciego sezonu SLTV StarSeries (rozgrywki te zaczynają się 21 sierpnia).

Obecny skład RoX.KiS prezentuje się następująco:

RussiaFIReesIvan SilantievTop
RussiaDimaJkeDmitrii GushchaJungle
RussiaNikSarValentin ZimakovAD
RussiaDimonkoDmitrii KorovushkinSupport
Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.