Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Aktualizacja nagród Twisted Treeline

Chcemy zaktualizować informacje dotyczące nagród pamiątkowych Twisted Treeline przeznaczonych dla graczy, którzy rozegrali więcej niż 10, 50 i 100 gier w tym trybie gry przed jego wycofaniem. Na początku informowaliśmy, że nagrody przekażemy wszystkim kwalifikującym się graczom w patchu 9.23, ale niestety wręczenie całej puli nagród przeciągnie się do początku następnego roku.

Jak zapewne wiecie, w 2012 roku tryb Twisted Treeline przeszedł przeróbkę. Ta przeróbka sprawiła, że w pobranej początkowo puli danych graczy kwalifikujących się do odbioru nagród pojawiły się pewne nieścisłości. Właśnie odkryliśmy, że dane niektórych graczy nie trafiły do puli nagrodzonych, i nie otrzymali oni jeszcze nagród. Pracujemy nad tym, aby przywrócić dane graczy sprzed 2012 roku, ponieważ pragniemy jak najszybciej wręczyć wam nagrody.

Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za waszą cierpliwość i zrozumienie! Jeśli znajdujecie się wśród tych, którzy nie otrzymali nagród, prosimy, żebyście wstrzymali się do początku 2020 roku ze zgłaszaniem tego do Wsparcia Gracza.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.