Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Aktualizacja nagród Pretendenta

W zeszłym roku pod koniec sezonu zapowiedzieliśmy całkiem nowe nagrody w postaci fizycznej dla graczy i drużyn Pretendentów sezonu rankingowego 2016 — w tym czasie intensywnie pracowaliśmy nad projektowaniem i produkcją tysięcy kurtek i medalionów, które zdobyli Pretendenci.

Po kilku opóźnieniach nareszcie rozsyłamy kurtki w większości regionów! Wkrótce dołączą do nich medaliony Elity Pretendenta, więc nie panikujcie, jeśli zakwalifikowaliście się do odbioru medalionu i nie otrzymacie go w pierwszym rzucie. Pracujemy nad wysłaniem wszystkich nagród w ciągu najbliższych tygodni.

Czekając na wysyłkę kurtek, mieliśmy dużo czasu, by pomyśleć o nagrodach. Gdy pytaliśmy niektórych zawodników najwyższego poziomu o nagrody na koniec sezonu, młody i ambitny północnoamerykański zawodnik, Meteos, przedstawił następujący pomysł: Riot powinien dodać coś w grze dla Pretendentów. Na przykład unikalny efekt powrotu.

No, dobra.

Powrót Pretendenta pojawi się za każdym razem, gdy byłby odtworzony normalny niebieski powrót, ale dla zachowania czytelności rozgrywki nie zastąpi powrotów wzmocnienia Barona, ani niebieskiego efektu na minimapie. Zmiana pojawi się w przyszłym patchu, ale pozwolimy wam rzucić na nią okiem:

Możecie zdobyć ten efekt, osiągając Krąg Pretendenta w bieżącym sezonie (aktualizacje codzienne).

Mamy nadzieję, że ta nowość spodoba się zarówno Pretendentom jak i „Pretędętą” — w późniejszym okresie w ciągu roku podamy aktualizacje dotyczące programu nagród fizycznych. Tymczasem dajcie nam znać, co o tym myślicie!

 

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.