Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Aktualizacja bohatera: Nunu i Willump, Chłopiec i jego Yeti

NUNU I WILLUMP

CHŁOPIEC I JEGO YETI

Staną się największymi bohaterami w dziejach… pewnego dnia! Gdy Nunu przekonał się, że straszny potwór z legend po prostu nie może doczekać się dobrej bitwy na śnieżki, on i Willump zostali najlepszymi przyjaciółmi. Teraz wędrują od jednej przygody do drugiej. Dają upust swojej wyobraźni i, używając zimowej magii, realizują jej wytwory — nieświadomi, że igrają z potęgą mogącą ocalić Freljord.

UMIEJĘTNOŚCI

UMIEJĘTNOŚĆ BIERNA: ZEW FRELJORDU

Zadanie obrażeń wrogiemu bohaterowi, dużemu potworowi lub budowli zwiększa prędkość ruchu i ataku Willumpa oraz pobliskiego sojusznika na kilka sekund (priorytetowo traktując sojusznika z największą prędkością ataku).

Gdy Willump usłyszy Zew Freljordu, jego ataki podstawowe będą zadawać zmniejszone, frontalne obrażenia obszarowe.

Q: POŻARCIE

Willump wgryza się we wroga, zadając potworom i stworom obrażenia nieuchronne, a bohaterom obrażenia magiczne, i się leczy.

Leczenie jest znacznie większe, gdy Nunu i Willump mają niski poziom zdrowia.

W: NAJWIĘKSZA ŚNIEŻKA NA ŚWIECIE!

Willump zaczyna toczyć śnieżkę, która robi się coraz większa i szybsza. Kiedy śnieżka wpadnie na ścianę, wrogiego bohatera albo dużego potwora, zada obrażenia i podrzuci pobliskich wrogów. Ponowne użycie tej umiejętności sprawi, że śnieżka poturla się w linii prostej, zadając obrażenia i podrzucając stwory oraz bohaterów i potwory.

Obrażenia i czas trwania podrzucenia rosną wraz z rozmiarem śnieżki.

E: SALWA ŚNIEŻEK

Nunu błyskawicznie rzuca maksymalnie trzema seriami śnieżek przez kilka sekund, zadając obrażenia bohaterom i potworom oraz oznaczając ich Ośnieżeniem. Wrogowie trafieni wszystkimi trzema śnieżkami z danej serii zostaną chwilowo spowolnieni.

Kiedy Salwa Śnieżek się zakończy, wszyscy Ośnieżeni wrogowie znajdujący się w pobliżu Nunu i Willumpa zostaną chwilowo unieruchomieni.

R: ZERO BEZWZGLĘDNE

Nunu i Willump wysysają ciepło z obszaru wokół nich, otrzymując tarczę i coraz bardziej spowalniając wrogów w miarę ładowania tej umiejętności. Wrogowie znajdujący się na obszarze zamrożenia, kiedy ten osiągnie temperaturę zera bezwzględnego, otrzymają ogromne obrażenia zwiększone w zależności od czasu ładowania.

Zero Bezwzględne może zostać przerwane wcześniej, a ładowanie go w zaroślach lub we mgle wojny nie ujawni Nunu i Willumpa.

GRA JAKO NUNU I WILLUMP

Nunu i Willump przemierzają dzikie obszary w nawałnicy śniegowej magii i futra yeti, zaklepując cele oraz troszcząc się o innych awanturników. Zróbcie sobie przekąski z potworów w dżungli dzięki Pożarciu po tym, jak wpadniecie do obozu z pomocą Największej Śnieżki na Świecie! Turlajcie się bez końca przy wędrowaniu od jednej alei do drugiej, nacierając złych gości śniegiem z Salwy Śnieżek w celu spowolnienia ich, żeby Willump też mógł się zabawić. A kiedy zostanie z nich już tylko breja, wsłuchajcie się w Zew Freljordu, by zmasakrować najbliższą wieżę jak na yeti przystało.

Jeżeli jesteście gotowi na największą walkę na śnieżki wszech czasów, połączcie mrożącą Salwę Śnieżek ze swoją superumiejętnością, aby sprowadzić lawinę galimatiasu. Zero Bezwzględne tworzy lodowe pustkowie, przez które nie przejdzie żaden wróg i które chroni swojaków, utrudniając dostęp niesympatycznym gościom. Kiedy śnieg wreszcie opadnie, Pożarciem weźcie ostatniego gryza z legendarnej bestii, zabijcie ją i zostańcie prawdziwymi bohaterami wszystkich krain.

„Ja wezmę śnieżki,
ty zajmij się bitwą!”

PORADY

  • Zostańcie w alei chwilę dłużej po ganku, by wcześnie zgarnąć cel za pomocą Zewu Freljordu. Willump i jeszcze jeden sojusznik otrzymają premię do prędkości ataku, więc nie omieszkajcie ponaparzać trochę w wieżę, zanim odturlacie się w kierunku następnej przygody.
  • Gankowanie za pomocą Największej Śnieżki na Świecie! jest czadowe, a kiedy już opanujecie sterowanie śnieżką, odkryjecie, że jest to również najszybszy sposób na poruszanie się po dżungli. Z czasem będziecie mogli ścinać zakręty bez zwalniania i wpadać na obozy, by wyczyścić wiele potworów naraz.
  • Spróbujcie zacząć ładować Zero Bezwzględne tuż po użyciu Salwy Śnieżek. Rzucajcie seriami lodu, aby oznaczyć wrogów Ośnieżeniem, a potem wykorzystajcie spowolnienie ze swojej superumiejętności, by całkowicie przykryć ich śniegiem, gdy wasze E będzie się kończyć, co z kolei zapewni, że zostaną unieruchomieni na nadejście wielkiego zamrożenia.

Nikt ci tego nie mówił?
Źli goście nigdy nie wygrywają.”

DODATKI

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.