Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Akademia Bot Lane

Zapraszam Was drodzy czytelnicy na najnowszy projekt – jako, że sezon trzeci nieuchronnie zbliża się chcę Was dobrze przygotować na nadchodzące trudy zmagania się z SoloQ. W tym celu postanowiłem polepszyć Waszą grę jako AD carry/support. Od razu wytłumaczę wybór linii – jestem graczem grającym tylko supportami i to właśnie z bot lanem mam nieustannie do czynienia. Tym razem akcja nie ma na celu pisanie poradników ani ogólne informowanie o graniu na bocie – będę poprawiał indywidualną grę danej osoby. Jak to zrobię?

Chciałbym abyście wysłali mi swoje replaye z gry na bocie (AD/supp). Konkretne gry zostaną poddane analizie, a następnie wyświetlone podczas jednego ze streamów. Będę starał się ukazywać poszczególne błędy jakie popełniacie, będę omawiał każdy z nich osobna i postaram się pomóc Wam je naprawić. Generalnie doszlifowywać będziemy warsztat Waszego csowania, wymian na liniach oraz ogólnego zachowania podczas teamfightów. Na konkretnych przykładach zobaczycie, co powinniście robić inaczej i jak stawać się lepszymi.

Gdzie przesłać replay: lupusisko@o2.pl
co musi zawierać e-mail:

tytuł: Akademia Bot Lane – replay
załącznik: replay lol recordera nagrany w trybie obserwatora
treść wiadomości:

  1. Twój wynik do 10 minuty (cs + statystyki zabójstw/śmierci/asyst)
  2. Ostateczny wynik meczu
  3. Długość meczu
  4. Dodatkowo może zawierać timing najważniejszych akcji w trakcie całej gry (ułatwi to analizę i maile zawierające tę informację będą wybierane jako pierwsze).

Kiedy stream:

Początek Wtorek lub Środa o godzinie 19:30

tl;dr:
przesyłasz replay, ja go analizuję na streamie i udzielam Ci porad jak grać


Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.