Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Aether Wisp oraz Forbidden Idol – nowe przedmioty w League of Legends

Patch 4.5 będzie kolejnym z patchów, który spory nacisk położy na balans rozgrywki oraz dodawanie nowych rzeczy. Zgodnie z zapowiedziami ma to być patch w którym wprowadzone zostaną zmiany, zapowiedziane na ten sezon (prawdopodobnie zobaczymy także zmiany w runach). Dzisiaj na PBE ogłoszono nowy przedmiot – Aether Wisp. Będzie to naturalne rozwinięcie amplifyingtome Amplifying Tome. Ulepszenie książki do Aether Wispa ma kosztować 365 złota, a sam przedmiot ma zapewniać 30 AP oraz 5% prędkości poruszania. W związku z dawanymi benefitami będzie stanowił drogę do budowania lichbane Lich Bane’a oraz twinshadows Twin Shadows. Dodatkowo Twin Shadows zostanie nieco zmienione – AP zostanie zwiększone do 80 (z 50), a odporność na magię z przedmiotu zostanie zmniejszona do zera (jest to związane ze zmianą recepty z nullmagicmantle Null-Magic Mantle na Aether Wisp). Dodatkowo przedmiot ten będzie zapewniał 10% redukcji czasu odnowienia.

Drugim z przedmiotów wprowadzanych na PBE jest Forbidden Idol. Będzie to przedmiot składany z 2x faeriecharm Faerie Charm i kosztować będzie łącznie 750 złota (390 kosztu recepty). Poza 8 punktami regeneracji many zapewniać on będzie także 10% skrócenia czasu odnowienia. Ma się znaleźć w recepcie takich przedmiotó jak fiendishcodex Fiendish Codex oraz nomadsmedallion Nomad’s Medallion

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.