Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Marksman Tier List by DiabloS patch 3.12 hot fix

Tier 1

corkivayneezreal

Tier 2

caitlyntwitchjinxvarusgravesdraven

Tier 3

ashetristanakogmawlucianmissfortuneurgot

Tier 4

quinnsivirkennenkayletwistedfate

Tier 1 – Postacie bardzo mocne, a w dobrych rękach mogące same pociągnąć grę niemalże same. Potrafią wyciągnąć drużynę z naprawdę kiepskich sytuacji.

Tier 2 – Także bardzo dobra, jednak lepiej nie pickować jej “w ciemno”, gdyż możesz zostać w jakiś sposób skontrowany i odbije Ci się to na późniejszych fazach gry.

Tier 3 – Postacie nie najlepsze, specyficzne, najczęściej dobierane pod konkretną strategie gry. Nie polecam brać w ciemno.

Tier 4 – Postacie, które po niewielkich zmianach mogłby być potężne, lub też były potężne i dostały solidnego nerfa, przez co teraz są najwyżej przeciętne. Nie polecam brać, jeśli jesteśmy zmuszeni do grania ADC. Tylko dla prawdziwych hardcorowców.

Tier lista jest moją OSOBISTĄ opinią na temat strzelców. To są moje przemyślenia przyglądając się scenie europejskiej/amerykańskiej/azjatyckiej.

Patch 3.12 hot fix

Patch z nerfem phage (tri force)

Jinx T2 – Początkowo myślałem, że ta postać będzie mega OP, jednak z czasem i ilością rozegranych gier nią stwierdziłem, że aż tak op nie jest. Nie mniej jednak udało im się zrobić to, co być może planowali na początku z Quinn, czyli 2 rodzaje uzbrojenia bliski i daleki. Gdyby ktoś był zainteresowany jak polecam rozkładać umiejętności, to musicie jeszcze poczekać, gdyż to jest zależne od tego na kogo stoimy na linii :).

Wzloty

Corki T2-T1 – Mimo delikatnego nerfu Tri force, Corki aktualnie jest najsilniejszym strzelcem
Draven T3->T2 – Mimo braku tego poteżnego pasywa, nadal sieje grozę na dolnej alei.

Lucian T3->T3 – Po buffie lasera (wymierzenie laserem trochę przed bohatera, żeby wbiegł w laser) Ta postać zrobiła się nieco lepsza, dlatego awans w Tier 3

Upadki

Twitch T1->T2 – Aktualnie nowy triforce (mimo nerfa) daje tak dużo do niektórych postaci, że twitch musiał ulec.

Tristana T2->T3 – Tristana jest na tyle rzadkim pickiem, że minie jeszcze parę patchy zanim ją usadiowie w odpowiednim miejscu 🙂

Ashe T2->T3 – Bardzo fajny pick, jednak trzeba umieć nim wykorzystywać ułamkowe sekundy, co jest niezmiernie trudne. Szczególnie w Solo Q

Zmieniłem założenie odnośnie tej listy i będzie się odnosić TYLKO do Solo Queue i TYLKO do dolnej alei.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.