Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Fantasy Expo Challenge SEASON#2

7ac86947-55a3-40ad-b2bf-5bcdf02644f0

Już 15 listopada 2015 rozpoczynamy drugi sezon ligi Fantasy Expo Challenge. Coś na co gracze w całej Polsce czekali od ostatnich finałów, które odbyły się podczas tegorocznego Poznań Game Arena. Po wielkim sukcesie poprzednich rozgrywek, poprzeczkę stawiamy sobie jeszcze wyżej!

Fantasy Expo Challenge znów rusza z wielkim hukiem. Już na starcie rozgrywek odbędzie się pierwszy Mecz Gwiazd w nowym sezonie. Naprzeciw siebie zagrają Izak, Easy, MKRR3, Sou Shibo, Nexos, Nervarien oraz drużyna G2 Esports. Ponadto od tego momentu możliwe będą zapisy do pierwszego turnieju, a tydzień później wystartują nowe turnieje.

Finały Sezonu odbędą się w lutym 2015, a awansuje do nich tylko 8 najlepszych drużyn, które zajmą najwyższe miejsca w rankingu rozgrywek. Punkty przyznawane będą w zależności od zajętego miejsca, dlatego każdy mecz ma znaczenie. Oznacza to, że biorąc udział w większej liczbie turniejów kwalifikacyjnych, zwiększacie swoją szansę awansu do rozgrywek finałowych, a co za tym idzie wygrania nagrody głównej. Organizatorzy zapowiadają, że ta ma być jeszcze większa niż w poprzednim sezonie! Wciąż nie wiecie co robić? Zapisujcie się TUTAJ i grajcie o najwyższą stawkę. Start 15.11.2015, równo o godzinie 18:00. Zapraszamy!

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.