Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

10 lat zespołu muzycznego Riot

To niesamowite, gdy się zastanowić, co udało się nam osiągnąć przez 10 lat, a przecież jeśli chodzi o muzykę, to były zaledwie nasze pierwsze kroki. Tyle już zobaczyliście w ciągu tych kilku ostatnich tygodni, a my również chcieliśmy wykorzystać tę okazję, by podzielić się z wami tym, co zespół muzyczny Riot planuje na najbliższe tygodnie i miesiące!

Jeśli umknęło to waszej uwadze, dwa tygodnie temu, 8 października, opublikowaliśmy hymn Mistrzostw 2019, Phoenix, który wykonały Cailin Russo i Chrissy Costanza. Zobaczcie go i dajcie nam znać, co myślicie!

15 października, w ramach świętowania z okazji 10-lecia League of Legends, poinformowaliśmy o nawiązaniu współpracy z artystami z naszej społeczności, takimi jak Albert Chang, TJ Brown, Nicki Taylor, i Lunity oraz ujawniliśmy wydanie pierwszej winylowej płyty Riot, we współpracy z iam8bit, upamiętniającej 10 lat muzyki League of Legends. Ta płyta winylowa zawiera 26 utworów orkiestrowych, w tym motywy charakteryzujące bohaterów, regiony i rywalizację, np. Nami i Freljord. Swoje egzemplarze płyty od iam8bitów możecie pobrać tutaj.

Ostatnio poinformowaliśmy o publikacji niemal całego naszego katalogu muzycznego w różnych usługach streamingowych. Na każdej z waszych ulubionych platform zamieściliśmy już ponad 200 utworów i będziemy dodawać kolejne w miarę publikacji nowej muzyki. Całą kolekcję możecie znaleźć w miejscach takich jak Spotify, Apple Music itd.!

SoundcloudSpotify
AmazonApple
InstagramYoutube
NapsterPandora
iMusicaiHeartRadio
QobuzKkBox
Line MusicAkazoo
SimfyJioSaavn
KuackGoogle Play
QQ MusicDeezer

Te pierwsze 10 lat to był dla nas dopiero początek i obiecujemy, że będziemy często wypuszczać nowe utwory i w miarę ich publikacji aktualizować platformy steamingowe. Najlepszym sposobem sprawdzania na bieżąco naszych planów wydawniczych jest śledzenie kanałów, na których słuchacie naszej muzyki — dzięki temu nie przegapicie żadnej ścieżki.

Już cieszymy się na następne 10 lat muzyki Riot i nie możemy się doczekać, by przedstawić wam jeszcze w tym roku rzeczy, nad którymi wciąż pracujemy.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.