Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

10-ka bohaterów All-Star – wyniki głosowania!

Podczas głosowania na najlepszą dziesiątkę Wyzwania All-Star 2014 powierzyliśmy wam podjęcie niezwykle istotnej decyzji. Na podstawie głosów możemy stwierdzić, że stanęliście na wysokości zadania. Poprosiliśmy was o wybranie składu nie jednej, lecz dwóch drużyn, poprzez wybranie po jednym bohaterze dla każdej roli w obu drużynach. Tym samym mieliście okazję wybrać dziesięciu unikalnych bohaterów. Mamy już wyniki głosowania. Choć wielu z was decydowało się na iście szalone kombinacje, ostateczna lista bohaterów, którzy walczyć będą podczas Wyzwania All-Star, to:

Tegoroczne Wyzwanie All-Star zapowiada się niezwykle ekscytująco. Póki co wybraliście, kto zajmie szóstą pozycję podczas zawodów w trybie Hexakill, którym bohaterem grać będą obie drużyny w trybie U.R.F, a także wskazaliście drużyny waszych marzeń w ramach wyboru dziesiątki bohaterów. To jednak jeszcze nie koniec! Nadal mamy asa w rękawie, którego zachowujemy dopiero na sam koniec!

Pamiętajcie, by wejść na stronę lolesports.com 8 maja o godz. 15.00, żeby obejrzeć pierwszy dzień Wyzwania All-Star.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.