Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

ლ(ಠ益ಠლ) But at what cost? : TT

Kolejny wpis z serii Terminologia Turniejowa. Najnowszy mem “ლ(ಠ益ಠლ) But at what cost?” na scenie League of Legends pojawił się stosunkowo niedawno, jednak już widzieliśmy go w “działaniu”. Dzisiaj podczas streamu eliminacji do LCS praca czatu na Twitchu była niemal zablokowana przez graczy, którzy spamowali tym dość specyficznym memem.

Mem ten wywodzi się z gry Heroes of Newerth (MOBA; stosunkowo popularna swego czasu, jednak przez niewłaściwe decyzje w sprawach finansowania nigdy nie wybiła się na skalę League of Legends). Podczas gry BreakyCPK – jeden z casterów z wyjątkową dozą ekspresji użył słów “YEAH HE WILL GET YEAA, BUT AT WHAT COST!” w stosunku do gracza który zbyt mocno zapuścił się do przodu. Graczom ekspresja spodobała się tak bardzo, że fora (i co ważniejsze czaty) gier HoNowych zaczęły szybko zapełniać się spamem złożonym z “ლ(ಠ益ಠლ) But at what cost?”. Mem powstał nie później niż w lipcu 2012 roku, ale w League of Legends był do tej pory raczej sporadycznie widziany.

Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.