a_girl_with_blue_hair_lips_eyes_and_skin_with_green_make-up_holding_a_crystal_dripping_blueness.1920x1200.7e1f5f1f
Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Roszczenie Królowej Lodu / Frost Queen’s Claim niedostępne

Podobnie jak w przypadku wielu patchów – także i ten nie ustrzegł się od licznych błędów (które jak jeden z naszych użytkowników zauważył – przeszły przez PBE bez echa, o czym więcej przeczytacie w mini-blogu: PBE – najgorzej wykorzystywana funkcja Riotu). Tym razem Riot zdecydował się na wyłączenie opcji kupienia frostqueensclaim Frost Queen Claim, pomimo że możliwy jest zakup zarówno frostfang Frostfanga, jak i spellthiefsedge Spellthief’s Edge’a.

W związku z tym, że wielu z Was interesuje przyczyna takiego stanu – postanowiliśmy zebrać informacje i dowiedzieć się nieco więcej o błędzie. Ze względu na dziwne interakcje w kodzie gry cooldown przedmiotu był resetowany za każdym razem, gdy nasza postać zabijała miniona. Sami możecie się domyślić – jak łatwo było wykorzystać ten system i zwyczajnie spamować przeciwnikowi aktywną zdolnością przedmiotu.

Artykuły premium


Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.