iem_cologne
Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

NA porobione – IEM Cologne

Właśnie rozpoczął się turniej Intel Extreme Masters Cologne, w który możemy zobaczyć po raz pierwszy w akcji kilka zespołów z zupełnie odmienionymi składami. Jak poradzili sobie zawodnicy pod nowymi banderami? Dali radę czy może dali ciała? Sprawdźmy to!

Wyniki spotkań
Team Dignitas w każdej grze radził sobie w początkowych fazach rozgrywki o wiele lepiej od chińskich rywali, jednak również w każdej grze przewagę tę szybko tracił. O ile w pierwszym starciu ostatecznie udało się wygrać pojedynek na błędy z Qiao Gu Reapers, o tyle w pojedynku trzecim, obronną ręką wyszli przedstawiciele LPL. W potyczce drugiej natomiast, DIG przegrało na własne życzenie, kiedy to przy solidnym prowadzeniu nad rywalami, ich ciągle wymuszane próby zabicia baron Barona okazywały się być tragiczne w skutkach za każdym możliwym razem.

DIG 300px-Dignitas 1 - 0 Qiao-Gu QG MVP: Kirei (DIG)
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

QG Qiao-Gu 1 - 1 300px-Dignitas DIG MVP: TnT (QG)
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

DIG 300px-Dignitas 1 - 2 Qiao-Gu QG MVP: Doinb (QG)
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

Pierwsza bitwa nie należała do najlepszych dla tristana Tristany FORG1VENa i fiora Fiory Odoamnego, które przez zdecydowanie za dużą agresję, pogrążały tylko swoich sojuszników na drodze do pierwszej porażki. Za drugim razem było już znacznie lepiej, jednak Ryu na wszelki wypadek postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i tym razem to on, wraz z jego leblanc Le Blanc, górował nad uciekającymi w popłochu graczami Cloud9. Ostatnią grę serii „Chmurki” prawdopodobnie będą sobie długo wypominać. Vander i spółka nie pozwolili oponentom prawie na nic i zdominowali ich w jednym z najszybszych meczów tego dnia.

H2K h2k 0 - 1 C9-cloud9-logo C9 MVP: Sneaky (C9)
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

C9 C9-cloud9-logo 1 - 1 h2k H2K MVP: Ryu (H2K)
Skrót(kliknij, aby otworzyć)

H2K h2k 2 - 1 C9-cloud9-logo C9 MVP: Jankos (H2K)
Skrót

(kliknij, aby otworzyć)

Najbardziej wartościowy gracz

roc-jankos-2015Summer
 

H2K – Jankos: Polski jungler zagrał solidny mecz i pokazał, że honory króla pierwszej krwi nie przypadły mu bez powodu, jednak tytuł MVP tego dnia rozgrywek zdobył on przez coś zupełnie innego:
 

.


Podsumowanie
Tak jak podsumował to Jankos, z turnieju odpadły już obie amerykańskie ekipy. Czy taki sam los spotka Europę w walce przeciwko drużynom wschodnim?

iemiem
Intel Extreme Masters Cologne

Artykuły premium


Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.