How2Win-tapeta
Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

Liga How2Win – Osiągnięcia i wyróżnienia

Dzisiejszej nocy warszawskie niebo jest bielsze niż za dnia, przez ogrom fajerwerków oraz pokazy świetlne, których źródłem jest tajna siedziba How2Win. Odbywa się dziś bowiem bal pod patronatem Lupusa, który z okazji zakończenia Ligi H2W zaprosił wszystkich uczestników do siebie. Gospodarz oraz organizator całego przedsięwzięcia nalewa swoim gościom poncz, przy każdym ruchu dumnie eksponując złote kalesony, których nikomu nie udało się zerwać z jego idealnie wyrzeźbionych pośladków.
Wszyscy bawią się wyśmienicie! Pijany Gord0n próbuje dobrać się do Sevelynn, jednak jego dive szybko kończy się wyraźnym śladem obcasa na czole. Hrzonrzdż spokojnym głosem ogłasza wszystkim, że jest najlepszym toplanerem w lidze, jednak z głębi sali słyszy wypełniony sprzeciwem okrzyk: „DEMACIAAA!”. Na drugim końcu pomieszczenia o mało nie dochodzi do bójki pomiędzy Patrexem97, a Lordem Clavishem, po tym jak ten pierwszy zauważył, jak Clavish próbuje po cichu schować kilka napojów marki Zbyszko do swojej torby. Na szczęście jednak uspokaja ich przebrany za misia uszatka Nepalski, który następnie zachęca towarzystwo do wspólnego tańca w kółeczku.
Wszyscy tańczą i piją wsłuchując się w wokal Cyngla oraz muzykę zespołu MindTech, którzy w połowie turnieju postanowili rzucić wojaczkę na rzecz rytmów SKA. Nagle jednak muzyka ucicha, gdyż z głębi sali rozlega się przeraźliwy płacz. Okazuje się bowiem, że Ilidan przypadkowo rozbił swoją szklaneczkę ponczu o ścianę, a Deelya wyszła się przewietrzyć jakieś dwie godziny temu i do tej pory nikt jej nie widział. Wszyscy goście rzucili się do pomocy, jedni zaczęli pocieszać Ścianogniewnego, drudzy zaś poszli szukać zagubionej dziewoi. Jedynie Kordylian i Haskuskas nie zareagowali na cały ten ambaras i samotnie tańczyli wolny taniec do puszczonych z playbacku piosenek Krzysztofa Krawczyka.
Kiedy już Deelya została odnaleziona, a Ilidan dostał nowe naczynie, zabawa rozpoczęła się na całego. Goście jednak nie przewidzieli tego, co ma się za chwilkę wydarzyć!
Wszystkie światła gasną, w siedzibie słychać jedynie narastający dźwięk werbli. Po chwili rozbłyskują dwa reflektory, które po chaotycznym tańcu wskazują na stół z ponczem, spod którego niespodziewanie wyskakuje ubrany w srebrny garnitur Kaadzik. Wraz z zakończeniem Ligi, chciałby on razem ze swoim towarzyszem Shinem, przyznać nagrody drużynom oraz bardziej wyróżniającym się graczom, uczestniczącym w całym wydarzeniu!

Kilka dni temu zakończył się finał pierwszej edycji Ligi How2Win! Z tej okazji postanowiliśmy uhonorować występujące w niej drużyny oraz charakterystyczniejszych zawodników, którzy wyróżnili się czymś szczególnym na przestrzeni turnieju.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej Lidze, to zapraszamy na nasze forum, a jeśli chcesz zobaczyć, jak przebiegało spotkanie finałowe, to czekają na ciebie powtórki w serwisie youtube.

Nie przedłużajmy jednak i przejdźmy do wspomnianych achievementów. Na pierwszy ogień pójdą drużyny:

Drużyna Osiągnięcie Opis Szczegóły
Baranina na Grubym Ruska katiusza Za naprawdę niezły rozrzut formy Jako jedyni zwyciężyli z Trybardami, jako jedyni przegrali z Fakerami Dolnymi.
Definitely not Roccat Łza Bogini x6 Komu auto, komu dramę? Na pewne dolegliwości najskuteczniejsza jest maść…
Fakery Dolne Ojciec Wirgiliusz Więcej was Kaadzik nie miał? W 13 grach zagrało łącznie 14 różnych osób – nawet SKT nie ma tylu zmienników…
MindTech Że li pa pą Francuskie taktyki walki opanowane do perfekcji Dwa mecze przed końcem drużyna całkowicie się poddała, oddając walkowery.
Pulpety Sosia Złoty Polsat Za gry dłuższe niż przerwy reklamowe Czterdzieści minut to absolutne minimum.
Victorious Secret Marihunaen Problemy? A komu to potrzebne? A dlaczego? Drużyna ta sprawiła zdecydowanie najmniej kłopotów i nie wplątała się w żadną dramę.
Zabójcze Mopsy Sroka Ale ładny i świecący tytuł… Sevelynn tak się męczyła z wymyśleniem nazwy swojej drużyny, że aż ją Gord0n zabrał. Nazwę ofc.


Teraz pora na wyróżnienie naszych najlepszych graczy. A przynajmniej najlepszych w swoich kategoriach:

Gracz Osiągnięcie Opis Szczegóły
BloodHunt3r #@$$%#$ minion! Za każdego straconego miniona ginie jedna słodka panda Podczas nieudanego farmienia leciały wiązanki zawstydzające nawet Joe Pesciego.
Caandar Order Forg1vena Best ADC from Definitely not Roccat BY FAR To właśnie on poprowadził swoją drużynę do wygra… Oh, wait ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cezarowiec CR7 Za najlepszą grę aktorską Jego gościnne występy były czystym pokazem umiejętności.
cyngiel Surr at 20 OMG Noob team I go afk „Jak ci się nie podoba to wyjdź!”. Dwa razy nie trzeba powtarzać.
Deelya Wyznawczyni Włóczykija Zawsze pragnęła wyruszyć za nim na południe Podczas meczu potrafiła spontanicznie wyruszyć na samotną wędrówkę w nieowardowane regiony
Demucia For Justice! Jedyny słuszny main, jedynego słusznego bohatera, z jedynej słusznej krainy. DEMACIAAAAAA!
EntosAkaMentos Typ niepokorny Nie będziesz mi rozkazywał! No i co z tego, że jesteś kapitanem?
Gord0n Z buta wjeżdżam Wieże są zdecydowanie za mocne Dzień bez tower dive’a to dzień stracony!
haskuskas Złoty Kordylian Za bycie najlepszym midlanerem Ligi
Kordylian Złoty haskuskas Za bycie najlepszym midlanerem Ligi Nie mogliśmy się zdecydować, wybaczcie.
Hrzonrzdż Konfucjusz Za stoicki spokój i brak układu nerwowego Zero emocji czy zmiany tonu głosu, niezależnie od sytuacji.
ilidan1 Smajtilius Ścianogniewny Pogromca ścian, smoków, baronów i szans na zwycięstwo Współczynnik nietrafionych przez niego Smite’ów przekracza wszelkie normy unijne. Ściana – pamiętamy.
Lord Clavish BARDzo chytry Kuzyn szwagra brata sąsiada pewnej pani z „reklamy” Zbyszka (insert Radom joke here)
Lupusisko Złoty Lupus Po prostu Bo to Lupus.
Maxie3 Srebrny DiCaprio Kiedyś ci się uda! Kiedyś… To tylko tytuł MVP, przecież świat się nie zawali, jak go nie dostaniesz, co nie? ;)
Nepalski You shall not pass! A chciał tylko zagrać Udyrem… W ŻADNYM meczu Baraniny na Grubym nie dano mu zagrać jego ulubioną postacią. Nawet Gord0n dostał Rumble’a…
Nieuczesana Lady Marmalade OMG A GRILL !!!1!1!1!1111 Ściągała na siebie uwagę mężczyzn, niczym nasz rząd ściąga podatki. Łatwo i skutecznie.
Polarisek69 Boski żigolo Największy pretendent do wachlarzowego Nieuczesanej Patrz wyżej. Jego uwagę chyba najbardziej.
Rafel Order Grzegorza Laty Za trzymanie porządku w drużynie, niczym Pan Grześ w PZPN „Pierdziele, nie gram z nimi, są za słabi”. Po tych słowach otuchy doszli aż do finału.
Reikirio Złoty yordle Za bycie Final Bossem tej Ligi Jestem złem! Przestań się śmiać!
sosiu Prekursor Za pierwszą śmierć z rąk matki natury a.k.a. lasu Rozpoczął długą tradycję umierania jeszcze przed pierwszą krwią.
TheWalkingCarry Być jak CLG Play-offy? A co to jest? Najlepszy gracz Ligi… tylko w fazie grupowej.
Xirthey Bidonowy Pitagorasa Przy obronie wieży liczy się każdy punkt HP W ferworze walki zdołał idealnie wyliczyć swoje możliwości. Kappa 1/2000.
Yannick Zastępczy zastępca Za bycie użytecznym dopiero po znalezieniu za siebie zmiennika Pierwsze zwycięstwa jego drużyna zaliczyła dopiero, kiedy oddał pierwszeństwo w grze koledze.
Yanush Adekwatny nick Prawdziwy Janusz jest tylko jeden Mozambickie plejsy typowego Janusza.

Mamy też kilka wyróżnień szczególnej rangi:

Osiągnięcia Szczególnie Honorowe
Drużyna/Gracz Osiągnięcie Opis Szczegóły
Trybardzi Złote Kalesony Lupusiska! ŁI AR DY CZEMPIĄS MAJ FREND Ostateczne zwycięstwo w Lidze How2Win!
Kaadzik MacGyver Streamuje, gra, trenuje zespół, pisze artykuły e-sportowe, komentuje A to wszystko z pomocą gumy do żucia, spinacza biurowego.
Shin Ojciec Mateusz Pisze opisy, sędziuje, organizuje, podsumowuje, komentuje (insert 2nd Radom joke here) Zawsze gotowy do przyjazdu rowerem, pomocy i wypisania recepty na pewną maść…
Tadayoshi LVP Zmiennik równie dobry, co Tier Listy na H2W To dzięki jego zasługom zwycięzcy Trybardzi pożegnali się z powtórzeniem sukcesu Fnatic.

Przed nami ostatni tytuł, chyba najważniejszy za wszystkich. Najlepszym graczem turnieju zostaje…

MVP

Sevelynn.
Podpora swojego zespołu. Dzięki stabilnej i wysokiej formie była w stanie grać samotnie na linii przez większość turnieju, co pozwalało reszcie drużyny budować przewagę na innych liniach.
Często zdobywała kille pomimo przewagi przeciwnika, wykorzystywała najmniejsze błędy swoich wrogów oraz zwyczajnie nie miewała słabych spotkań. Serdeczne gratulacje!

I to tyle jeśli chodzi o pierwsze wydanie Ligi How2Win. Macie jakichś swoich faworytów? Dajcie znać w komentarzach! A może już teraz jesteście zainteresowani startem kolejnej edycji? Koniecznie śledźcie na bieżąco nasze forum!

Fabularyzowany wstęp napisał jedyny w swoim rodzaju Ojciec Mateusz

Artykuły premium


Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.