tlo-konkurs
Meta na mobilność? Też bądź mobilny! Sprawdź mobilne How2Win

[Konkurs] – Bohaterowie w czasach współczesnych

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jaki byłby Wasz ulubiony bohater, gdyby żył we współczesnych czasach? Jaki zawód by wykonywał, jakie miałby hobby, co lubiłby jeść? Teraz możecie podzielić się swoimi pomysłami w nowym konkursie: Bohaterowie w czasach współczesnych.

DJ Sona
Jest jedną z najlepszych DJ’ek na świecie. Mistrzyni mixów mocnej muzyki klubowej, jak i klimatycznych dźwięków. Samotna, spędzająca całe dnie na szlifowaniu swojego talentu. Impulsywna, kierująca się zasadą, że im szybciej tym lepiej, jednakże swoim usposobieniem uważana jest za osobę, która potrafi ‘uzdrowić atmosferę’.


Taka w kilku zdaniach mogłaby być Sona, gdyby żyła we współczesnych czasach, nawiązując do jej charakterystycznych cech: miłości do muzyki, wychowywaniu się w domu adopcyjnym, umiejętnościom oraz skinowi ultimate.

Zasady konkursu

– Niniejszy konkurs polega na opisowym przedstawieniu bohatera Ligi Legend w czasach współczesnych z zachowaniem jego indywidualnych cech, tj.: historii, umiejętności, cytatów oraz ogólnej charakterystyki stworzonej przez twórców gry,

W przypadku wszelkich wątpliwości lub pytań dajcie o tym znać za pomocą komentarzy pod wpisem lub wysyłając wiadomość bezpośrednio na wyżej podany adres e-mail (odpowiedź otrzymacie najpóźniej w ciągu 24h).

Artykuły premium


Jeśli zauważyłeś literówkę/błąd we wpisie - prosimy o zgłoszenie tego poprzez specjalny formularz kontaktowy - dzięki automatycznemu systemowi powiadomień będziemy mogli błyskawicznie usunąć błąd.